Як надіти пірсинг. Як одягти пірсинг в ніс відео.

Пірсинг - це не тільки прикраса і знак приналежності до якої-небудь субкультури. Це ще й активне втручання в людський організм. Тому недостатньо просто проколоти отвір і надіти прикраса, потрібно дотримуватися рекомендації, завдяки яким пірсинг буде безпечний для вашого здоров'я.
Інструкція
1
Перш ніж зважитися зробити в своєму тілі новий отвір, переконайтеся, що ви абсолютно здорові. Якщо трохи покашлює або піднялася температура, почекайте, поки самопочуття нормалізується, і тільки потім ідіть в пірсинг-салон.
2
Поставтеся уважно до вибору самого салону, поцікавтеся заздалегідь, яка в нього репутація, чи були у ваших попередників претензії - цю інформацію можна отримати в інтернеті і у знайомих.
3
Першу сережку для пірсингу можна купити в самому салоні або в спеціалізованому магазині. Важливий сплав, з якого вона зроблена - це повинен бути біологічно інертний матеріал (золото 18 проби, хірургічна сталь, звичайний або чорний титан). Для самого першого проколу найкраще підійдуть вкрай прості прикраси без усіляких підвісок і шипів, це зведе до мінімуму можливі травми і незручності при обробці незагоєною ранки. Коли пройде кілька місяців, можна буде поміняти сережку на будь-яку як завгодно незвичайну за формою.
4
Під час візиту до майстра зверніть увагу на те, як він спілкується з вами. Професіонал своєї справи обов'язково запитає, чи є у вас які-небудь хронічні захворювання і алергія, охоче відповість на запитання про його роботу і про майбутню процедуру.
5
Після операції майстер розповість вам, як доглядати за ранкою, як буде відбуватися загоєння і протягом якого часу (це залежить від місця проколу). У будь-якому випадку перші кілька тижнів догляд за нею повинен бути дуже ретельним.
6
Кожен день обробляйте прокол соляним розчином, купленим в аптеці. Вимийте руки антибактеріальним милом, висушіть паперовим рушником. Змочіть в розчині ватний тампон і прикладіть до ранки. Якщо навколо неї утворилася скоринка, промокайте її кілька хвилин і потім видаліть (але не відривайте в сухому вигляді). Для зняття запалення можна використовувати ефірна олія лаванди. Попередньо нанесіть його на будь-який інший ділянку шкіри і подивіться, чи не буде алергічної реакції. Для пом'якшення дії його можна розбавити базовим косметичним маслом (на чайну ложку базового - одна-дві краплі ефірного масла). Після обробки промокніть це місце паперовим рушником або серветкою. Слідкуйте, щоб туди не потрапляли частинки косметики, не було контакту з одягом і волоссям.
7
Поки час загоєння не закінчиться, знімати пірсинг не можна - рана моментально затягнеться, і вставити його назад буде неможливо. Через кілька тижнів сережку можна буде знімати ненадовго (краще не більше доби, а мовою - і того менше). Щоб її видалити, викручуйте кульку проти годинникової стрілки. Щоб надіти пірсинг назад, обробіть його спиртом, потім сполосніть кип'яченою водою, а після охолодження всуньте в отвір і закрутіть замок за годинниковою стрілкою.