Як зробити снігову фігуру.

Снігові фігури та скульптури можуть не тільки прикрасити зимовий парк, а й приведуть у захват малюків, здатних оцінити будь-яке справжнє творчість. Для виготовлення снігової фігури знадобиться, в першу чергу, сніг, якого в Росії вистачає, і, звичайно ж, розвинуте творче уяву.
Вам знадобиться
  • Сніг, відро, вода, прогумовані рукавички, дошки, палиці, дерев'яний скребок
Інструкція
1
Визначте, що саме ви хочете зробити. Бажано накидати на папері ескіз майбутньої фігури, а ще краще - виліпити зменшену копію з пластиліну. Тепер настав час виходити на засніжені простори. Постарайтеся, щоб одяг на вас була легкою, але в той же час теплою і зручною.
2
Оберіть спосіб виготовлення снігової фігури. Рекомендується використовувати каркасний метод виготовлення снігової скульптури. Каркас забезпечить міцність вашого творіння, адже сніг являє собою досить м'який матеріал і вимагає зміцнення зсередини. До того ж каркас не дозволить кому-небудь запросто зламати або зіпсувати скульптуру, якщо вона перебуватиме на неохоронюваної майданчику.
3
Запасіться брусками, палицями, дощечками і змайструєте каркас відповідно до ескізу і пластилінової моделлю. Можливо, для роботи вам знадобляться деякі столярні інструменти - ножівка, молоток, цвяхи.
4
Тепер запасіться який-небудь ємністю (підійде звичайне відро). Налийте у відро до половини води. Зверху насипте сніг. Сніг використовуйте тільки чистий, без вкраплень сміття і домішок, без землі і піску. Надіньте теплі прогумовані рукавички, які можна придбати в будівельному магазині.
5
Наберіть з відра мокрий сніг і почніть обмазувати цієї кашкою готовий каркас. Поступово набирайте обсяг і виліплює ту фігуру , яку намітили. Звіряйтеся з ескізом і моделлю. Оскільки ви використовуєте сніг навпіл з водою, у вас вийде сніжно-крижана скульптура. Після замерзання сніжна фігура по міцності нагадуватиме крижаний моноліт.
6
Готову скульптуру доробіть за допомогою дерев'яного скребка, вибираючи зайвий матеріал і підкреслюючи дрібні деталі скульптури. При бажанні воду попередньо можете підфарбувати акварельними фарбами або гуашшю. Таке рішення додасть сніжної фігурі неповторну індивідуальність і зробить її ще більш помітною на загальному тлі парку.
Саме загадкове і міфічна істота на планеті - снігова людина. Маса інформації - і нічого конкретно. Безліч роликів - і жодного офіційно визнаного достовірним. Що це? Вигадка, плід розігралася фантазії, або реально існуючий «брат» людини?
Інструкція
1
Британський альпініст Говард Бери в 1921 році в горах Евересту наткнувся на сліди неймовірно великого розміру. Так почалася багаторічна охота на невловимого снігової людини.
2
Легенди про йєті (одна з назв снігову людину) починаються з незапам'ятних часів. У різних культурах він фігурував як дух, демон, лісовик. З чуток, істота мешкає в лісових і гірських районах мало не всієї земної кулі. Є згадки про зустрічі з бигфутом в Китаї, Австралії, Росії, Індокитаї, Північній Америці. Науковий світ всерйоз затурбувався достовірністю фактів. Американські вчені досліджували до 111 зразків, знайдених в різних регіонах, які пов'язують зі сніговою людиною. На їх думку, багато з них, наприклад, волосся, за своїми біологічними показниками не належать ні тваринам, ні людині.
3
Розповіді очевидців дозволяють описати снігової людини приблизно так: зріст - від 1,5 до 2,5 метра, масивного м'язового статури, шия практично відсутній, голова посаджена на потужний корпус, велика, що виділяється щелепу, розмір ноги - від 35 до 50 сантиметрів, руки непропорційно довгі, до колін, злегка зігнуті в ліктях при ходьбі, долоні і підошви без волосяного покриву, тулуб густо вкрите волоссям або вовною, яка на голові і загривку довші, обличчя в деталях не вдавалося розрізнити, але всі очевидці стверджують , що воно темного кольору, покрите короткою шерстю, стегно коротше гомілки, ноги криві, істота сутулиться, в деяких місцях контактери запевняли, що пересувалося воно на четвереньках, а деякі, навпаки наполягають - йєті є прямоходящим, забарвлення шерсті, за словами свідків, також була різною. Взимку - брудно-сіра, а влітку - коричнева. Це дозволяє говорити про те, що снігова людина може пристосовуватися до умов навколишнього середовища за допомогою зміни забарвлення.
4
Достовірність присутності популяції снігової людини на земних просторах досить малоймовірна. Проводилась маса досліджень, частина з них допускає можливість такого існування, але більше доказів проти. На сьогодні, вірити чи ні - вирішувати кожній людині самостійно. Можливо, фантазія дозволить намалювати йєті XXI століття кардинально відрізняється від усіх попередників. Але все ж якщо «побратим» існує, виникає логічне запитання: чому ніхто, ніколи і ніде не знаходив його останків?