Як встановити агент в мобільному телефоні.

Щоб завжди бути на зв'язку, досить встановити на свій мобільний телефон популярний мессенджер Mail.ru Агент . Тепер це можна зробити для будь-якого, навіть самого простого телефону. Як встановити агент на мобільний телефон? Це можна зробити як через комп'ютер, так і через мобільний телефон з доступом в інтернет.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон з доступом в інтернет,
  • комп'ютер.
Інструкція
1
Для початку потрібно знайти версію месенджера Agent.Mail, яка підходить для вашого телефону. В першу чергу зайдіть на сайт розробника агента agent.mail.ru, щоб перевірити наявність мобільної версії, підходящої для вашого телефону. Якщо такої немає, спробуйте пошукати потрібну версію в інтернеті або скористатися версією для моделі, що знаходиться поруч в конкретній лінійці телефонів. Шуканий файл повинен бути в форматі .jar, рідше - .jad (для мобільних телефонів), .sis - для смартфонів з операційною системою Symbian, .apk - для смартфонів з операційною системи Андроїд, .cab - для смартфонів з операційною системою Windows Mobile, також він може знаходитися в папці формату .rar або .zip.
2
Після скачування вам перевірте файл на віруси і під'єднати телефон до комп'ютера через кабель, IrDA, Bluetooth (або ж можна скачати файл безпосередньо з телефону). Перевіривши файл, ви вибираєте його в папці, в яку скачали, запускаєте процес установки, після чого налаштовуєте необхідні параметри вашого агента і при необхідності створюєте новий обліковий запис.
Зверніть увагу
Щоб використання агента було можливим, необхідно попередньо налаштувати зручне для вас інтернет-з'єднання на телефоні.
Корисна порада
Найшвидше скачати потрібну версію Агента можна шляхом замовлення смс на сайті agent.mail.ru на ваш номер телефону, яка буде містити посилання для скачки.