Як намалювати графіті олівцем. Графіті олівцем для початківців.

Якщо ви не вмієте, але дуже хочете навчитися малювати графіті, не поспішайте одразу хапатися за балончик. Малювати графіті, не така проста задача, як може здатися на перший взгляд.Начніте з вправ олівцем, набийте, як слід руку. Все, що вам знадобиться, - це простий олівець і аркуш паперу.
Вам знадобиться
  • Лист А4, прості олівці.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно вибрати тему графіті. Намалювати скетч, тобто ескіз до вашого майбутнього граффіті.Виберіте тему і слово, яке ви будете малювати. Зазвичай графітчики малюють свій тег - це фірмовий підпис автора графіті. Зазвичай для тегів автори використовують прізвиська. Ви можете придумати свій власний тег. використовуйте як підказку теги досвідченіших графітчиків. Тег повинен бути яскравим, помітним і запомінающімся.Виберіте стиль, в якому будете малювати ескіз. Для новачка більше підійде бабл-стайл, його лінії округлі, літери великі і товсті, рідко використовуються загострені кути.
2
Для роботи вам потрібен білий аркуш формату А4. Це оптимальний варіант для початківців. Можна використовувати і тонированную папір, вона відразу додасть настрій і ефектно оттенит майбутній рісунок.Еслі під рукою нічого цього немає, а малювати дуже хочеться, можна використовувати звичайний зошитовий ліст.Начніте з начерку. Для початку, вам потрібно закомпоновано ваш малюнок. Намітьте кордону передбачуваного зображення. Намагайтеся зробити так, щоб напис був максимально оцентрована в листі. Так вона буде виглядати найбільш вигодно.Когда композиція завершена, і ви визначилися з розміром зображення, намітьте букви. Легко натискаючи олівцем, виводите букви в обраному стилі. На цьому етапі не слід поспішати, краще все продумати від і до.Отрісовивайте кожну букву ретельно. Пам'ятайте графіті - це мистецтво. Кожна буква повинна бути максимально виразна. На ескіз може піти ціла година. Але краще зробити одну шикарну роботу, ніж штампувати другосортну безвкусіцу.После закінчення малювання букв, можете приступати до особливих графічним елементам: обсяг, штучні патьоки, міхури, внутрішні і зовнішні. Можна перераховувати до безкінечності, прийомів прикраси може бути безліч. Ви можете придумати свої або підглянути де-небудь. Ідея може прийти абсолютно неожіданно.Удобнее і простіше для початківців, виконати графіті в тоні і вже після цього, приступати до розфарбовування. Виберіть напрямок світла. Найчастіше товщина букв робиться темніше по тону. Виберіть найсвітліше і найтемніше місце в малюнку. До ребрах букв тон повинен згущуватися, а до краю стає трохи світліше. Це зробить букви більш об'емнимі.Поставьте відблиски. Вони додадуть зображенню закінчений вигляд і зроблять його ще більш виразним.
3
Тепер у вас є готова робота в тоні. Її можна розфарбовувати. Можна використовувати велику різноманітність кольорів, а можна всього два. У другому випадку, зображення буде менш яскравим і багатим за кольором, але його набагато простіше зробити більш цілісним і лаконічним. Професійні графітчики часто використовують обмежену палітру для створення більш суворого образа.Граффіті можна розфарбувати кольоровими олівцями, гелевими ручками або фломастерами. Ідіть від цілого до часткового. Спочатку розфарбуйте великі меси, визначте колорит малюнка. Потім опрацьовуйте деталі. На світлі вашого зображення фарби повинні бути більш яскравими, насиченими і простими. В тінях колір робіть більш складним і глибоким. Можна просто зробити його більш брудним, або додати в нього більше чорного цвета.Старайтесь уникати кислотного забарвлення графіті, якщо тільки ви не хочете використовувати це навмисно, як прийом. Гармонійні кольори набагато приємніші для сприйняття, і радують око. Тепер можна переносити ваше графіті на стіну. Або просто оформити його в рамку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2HHMhRVzRK0
Зверніть увагу
З самого початку стежте за композицією графіті в листі. Зображення повинно бути не надто великим і не занадто маленьким до аркуша. Постарайтеся знайти золоту середину. Навіть прекрасно виконане графіті не буде виглядати без красивої композиції в листі.
Корисна порада
Швидкий спосіб накидати тег - написати всі букви одним кольором. Не обов'язково виводити обсяг, можна просто обвести графіті жирними лініями.