Як зігріти двигун.

Прогрівання двигуна в зимовий час вимагає витрат часу і підвищує експлуатаційний витрата палива. Вдобавок, робота деталей переохолодженого мотора зв'язана з підвищеним зносом тертьових поверхонь, що скорочує ресурс машини в цілому. Тому збереження накопиченого тепла під капотом стає актуальним з приходом холодів.
Вам знадобиться
  • - теплоізоляційний матеріал 5-6 кв.м.
Інструкція
1
Для теплоізоляції моторного відсіку використовується спеціальний матеріал, що виготовляється на основі спінених полімерів. З одного боку, зверненої до нагрівального елементу, він покритий алюмінієвою фольгою, а інша - самоклеящаяся, із захисною плівкою, для полегшення його закріплення.
2
Придбати теплоизолятор можна в будь-якому автомагазині, але його вартість в зазначених точках відштовхує споживача від покупки. Тому багато автомобілістів в цілях економії грошових коштів вивчили будівельні аналоги застерігаються матеріалів і дійшли висновку, що теплоізоляція, яка застосовується для захисту будинків і споруд, здатна гідно впоратися з покладеною на неї завданням стосовно транспортним засобам.
3
Необхідно підкреслити, що роздрібна ціна теплоізоляційних матеріалів в магазинах, що торгують будівельними товарами, на порядок нижче, ніж в точках продажів автомобільних запчастин і аксесуарів.
4
Деякі автовласники йдуть шляхом найменшого опору і просто вирізують покривало, що закриває зверху відсік двигуна, вважаючи, що для повноцінного збереження тепла двигуна подібної міри буде цілком достатньо. Дозволимо собі не погодитися з їхньою думкою і наважимося запропонувати дещо інший, альтернативний спосіб утеплення підкапотного простору.
5
До початку робіт відвідайте автомийку і ретельно вимийте внутрішні поверхні моторного відсіку.
6
Заїхавши в гараж, знежирте місця майбутніх наклейок теплоізоляції ацетоном або розчинником на його основі.
7
Візьміть старі газети і виготовте з них шаблони викрійок відповідно до внутрішнього рельєфом капота.
8
З теплоізоляційного матеріалу наріжте викрійки, зніміть з них захисну плівку і розклейте на внутрішній поверхні капота.
9
Якщо є бажання ще скоротити коефіцієнт теплових втрат, то наклейте кілька шарів теплоізоляції, закривши їх зверху суцільним, за формою капота шматком.
10
Зверніть увагу, що всі ваші труди будуть марними, якщо ущільнювач моторного відсіку не прилягає по всьому периметру капота. Витрати на придбання нової гумки окупляться економією палива на прогріванні двигуна.