Як пов'язати спицями кофточку. Як зв'язати кофточку з рукавами на спицях.

Підібрати в магазині кофту з ажурним в'язанням складно. Ця технологія не дуже скаржиться виробниками одягу через її складності. Але в'язані речі з малюнком дуже красиво і ефектно виглядають. Якщо знати секрети в'язання, то самої можна пов'язати бажану модель.
Вам знадобиться
  • - спиці №2
  • - бавовняні допоміжні нитки
  • - вовняні нитки
Інструкція
1
Розрахунок петель.Свяжіте зразок візерунка, яким ви хочете в'язати кофточку. По ньому треба розрахувати щільність в'язання: 2,5 петлі дорівнюють 1см. Коло шиї беріть з розміру 36 см.
2
Наберіть 100 петель і пров'яжіть 2 допоміжних ряду лицьовими петлями. Розподіліть петлі на частини по зробленому розрахунку. Починайте розбивку петель від краю щільна до середини.
3
Пров'яжіть робочої ниткою один ряд виворітними петлями, далі в'яжіть основним малюнком. Використовуйте часткове в'язання - в'яжіть не всі петлі, що знаходяться на спині, а тільки певну частину. Це необхідно, щоб горловина спинки була вище горловини переду. Петлі рукава потрібно розділити на 4 частини, а горловину переду на 6-8 частин, не включаючи планку.
4
В'яжіть перший ряд основного візерунка частковим в'язанням: пров'яжіть ліву планку-застібку гумкою 1 * 1 (10 петель). Далі малюнком ліву поличку і рукав. Потім спинку і чверть правого рукава.
5
Переверніть роботу і зв'яжіть виворітний ряд до першої позначки на лівому рукаві.
6
Переверніть роботу і зв'яжіть 3-й ряд до другої позначки на правому рукаві. Виходить, що петлі спинки пров'язуються повністю, а петлі рукавів і поличок - по частинах.
7
Виконуючи часткове в'язання, одночасно додавайте петлі вздовж реглана.
8
Після того, як всі петлі рукавів і петель включилися в роботу, в'яжіть, поки лінії реглана не досягнуть 30-32 см на спинці і 28-30 см на поличках.
9
Зв'яжіть всі деталі до потрібної довжини. Полички в'яжіть довший спинки на 2-3 см.
10
Деталі пропрасуйте, зшийте рукава і бокові шви. Бавовняні нитки початку в'язання витягніть. Відкриті петлі надіньте на спиці і пров'яжіть комір.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aV1GbwCC5Ug