Як роздрукувати файл.

Сучасні принтери можуть друкувати не тільки текст, але і графіку, таблиці, малюнки і навіть високоякісні фотографії. Хоча всі принтери універсальні і можуть друкувати різні формати файлів , але для друку різних документів потрібні налаштування певних параметрів, які зроблять якість друку оптимальним для кожного окремого типу файлів .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, принтер
Інструкція
1
Отправить файл на друк можна, скориставшись меню будь-якої програми, за допомогою якої відкрито файл. Для цього просто натисніть у верхньому меню програми по вкладці «Файл». З'явиться список можливих дій, серед яких виберіть «Друк».
2
Роздруківка файлу починається не відразу. Після того як ви натиснули «Друк», з'являється меню програмного забезпечення принтера. Іншими словами, програма, через яку будуть обробляється параметри друку вибраного файлу.
3
У першому вікні програми налаштуйте параметри друку файлу. Можна задати кількість друкування сторінок, номери сторінок, вибрати друк парних і непарних сторінок або друк виділеного фрагмента.
4
Далі виберіть вкладки «Властивості» і «Головна», після чого - «Якість друку». Якщо потрібно надрукувати фотографії, відповідно, клікніть по параметру якості «Висока» або «Фотографія» (залежить від версії програмного забезпечення принтера). Так само тут виберіть стандарт формату паперу. Для фотографії - це «Фотопапір», для звичайного тексту - «Звичайна папір». Навпроти рядка «Попередній перегляд» поставте галочку.
5
Пройдіть у вкладку «Сторінка». Тут виберіть тип друку: «Книжкова» або «Альбомна». Також задайте параметр «Кількість копій». Якщо потрібно надрукувати файл в одному екземплярі, не змінюйте цей параметр.
6
Тепер головні параметри друку налаштовані. Натисніть ОК. Ви потрапите в меню програми, де також натисніть ОК. Потім з'явиться меню попереднього перегляду. Спливе вікно, де буде показано, як саме виглядатиме вже надрукований файл. Якщо вас щось не влаштовує, можна натиснути «Скасування» і змінити потрібні параметри друку. Якщо все нормально і вони вам підходять, натисніть «Друк». Тепер сторінка буде роздрукована на принтері.