Як подовжити мережевий кабель. Як удленніть телефонний кабель.

Коли виникає ситуація, в якій потрібно подовжити мережевий кабель , багато хто воліє просто купити кабель більшої довжини. Але не кожен знає про те, що можна самостійно подовжити виту пару, розташовуючи мінімальним набором інструментів.
Вам знадобиться
  • 2 мережевих кабелю, ніж, ізоляційна стрічка.
Інструкція
1
Відразу хочеться відзначити, що якщо ви категорично не бажаєте витрачати час на подовження мережевого кабелю самостійно, але маєте в своєму розпорядженні ще одним готовим до роботи кабелем, логічніше купити мініатюрний свитч. Це пристрій являє собою невеликий короб, на двох сторонах якого розташовуються роз'єми для підключення кручений пари. Просто підключіть до нього два коротких кабелю, тим самим отримавши один довгий.
2
Враховуючи той факт, що для подовження мережевого кабелю вам все одно знадобиться ще один його аналог, попередній спосіб є цілком розумним. Але якщо у вас немає готового обжатого дроти, то є й інші рішення.
3
Візьміть ніж і обріжте мережевий шнур. Не варто проводити лінію обріза занадто близько до краю кабелю. Акуратно зріжте захисний шар. Ви побачите вісім проводів різного забарвлення.
4
Оголити ці дроти на обох кінцях кабелю. Врахуйте, що вам необхідно буде змотувати їх з аналогами іншого кабелю, тому не економте на довжині очищеної зони.
5
Оголити аналогічним чином обидва кінці мережевого шнура, який ви плануєте використовувати як подовжувач.
6
В результаті у вас повинно вийти три шматки мережевого кабелю, на двох з яких з одного боку є коннектор для підключення до мережевої карти.
7
Візьміть першу половинку колишнього кабелю і шнур-подовжувач. Акуратно скрутіть між собою всі дроти однакового кольору. Намагайтеся домогтися якомога більш щільною скрутки. Ізолюйте кожну пару укладені проводів спеціальною стрічкою. Тепер ізолюйте весь комплект скручених проводів. Це допоможе запобігти розриву кабелю.
8
Повторіть аналогічну операцію з іншим кінцем кабелю. Якщо ви все зробили правильно, то у вас повинен вийти один цілісний кабель потрібної довжини. Рекомендують «продзвонити» кожен канал мережевого кабелю перед підключенням його до комп'ютера або іншого пристрою.