Як зробити самому шлагбаум.

Охорона деяких територій в цілях безпеки вимагає її огорожі і установки бар'єрів, щоб перекрити проникнення в приватні володіння небажаних осіб і стороннього автомобільного транспорту. Але в тих випадках, коли самі власники користуються проїздом протягом дня по декілька разів, кращим вирішенням питання стає установка шлагбаума .
Вам знадобиться
  • - дошки 40Х120Х6000 мм - 2 шт.
Інструкція
1
Іноді можна спостерігати таку картину, коли жителі багатоповерхових будинків в межах міста люто обсипають «компліментами» якого-небудь автомобіліста, який зупинив свою машину на газоні, дбайливо вирощеному їх руками. Подібна нервування буде тривати до тих пір, поки комусь із квартиронаймачів не прийде в голову думка перекрити в'їзд у двір стороннім машинам найпростішим пристроєм - шлагбаумом.
2
Для його споруди не потрібно великих грошових витрат і часу. На початку візьміть олівець і аркуш паперу, або включите комп'ютер і увійдіть в графічний редактор. Смоделируйте майбутній устрій і створіть креслення проекту. Потім визначитися з матеріалом, з якого буде виготовлений шлагбаум.
3
Облаштування обмежувача проїзду починається з установки двох опор, одна з яких призначена для кріплення на ній шлагбаума , інша для його фіксації після опускання. Заміряйте відстань між ними і на основі отриманих даних приступайте до виготовлення загороджувального бар'єру.
4
Якщо для досягнення поставленої задачі заплановано використання пиломатеріалів, то дошки, в кількості двох штук, відрізаються на один метр довша, ніж відстань між опорами. Потім їх необхідно обстругати на верстаті і пропустити через фуганок.
5
Один кінець дощок, відступивши від краю 10 см, з'єднайте двома парами болтів і гайок з широкими шайбами. Зробіть відстань між кріпильними метизами, приблизно, двадцять сантиметрів. При бажанні зшитий передній торець можна обшити металом.
6
Дошки задньої частини шлагбаума розводяться в сторони на ширину 30 см. Відступіть від краю 80 см і вставте між ними металеву трубку, призначену для розміщення поворотної осі при підйомі, з привареними до неї фланцями з отворами. Прикріпіть її болтами з внутрішньої сторони дощок.
7
Одягніть шлагбаум на опорний стовп, вставте вісь і закріпіть її з двох сторін гайками з шайбами. У задній частині прикріпіть противагу. Пофарбуйте готовий виріб чергуються косими білими і червоними смугами.