Як робити модульне орігамі.

Модульне, або 3d, орігамі являє собою сучасну модифікацію стародавнього мистецтва складання паперу. На Заході і в США мистецтво модульного орігамі вже давно отримало визнання, там видано чимало книг і випускаються періодичні видання за модульним орігамі. У нас модульне орігамі поширилося зовсім недавно, але вже знайшло своїх прихильників.
Інструкція
1
Модульне орігамі відрізняється від традиційного тим, що, по-перше, падлюка складаються з окремих трикутних модулів, по-друге, падлюка виходять об'ємними і міцними. Саморобки, виготовлені методом модульного орігамі, є красивим сувеніром або іграшкою, можуть стати недорогим, але дивовижним подарунком.
2
Якщо ви зацікавилися питанням, як робити модульне орігамі, відвідайте сайт Країни майстрів, де широко представлені зразки виробів, майстер-класи та покрокові інструкції.
3
Крім того, в інтернеті можна знайти відеоуроки за модульним орігамі, а можна скористатися спеціальною літературою. Один з кращих авторів книг по модульному орігамі - Тетяна Проснякова.
4
Для виготовлення модульного орігамі використовуйте звичайний офісний папір, спеціальний папір для оригамі або звичайну кольоровий папір. Найкращим є перший варіант - офісний папір, вона не така дорога, як папір для оригамі, і не стирається на згинах, як звичайна кольоровий папір.
5
Модульне орігамі не вимагає спеціальних інструментів і пристосувань. Для виготовлення більшості фігурок не потрібно навіть клею, хоча його використання можливе для додання більшої міцності виробам.
Зверніть увагу
Насправді, в модульному орігамі головне - навчитися робити базові трикутні модулі. Комбінуючи базові модулі в різних колірних поєднаннях і користуючись нескладними інструкціями, включаючи власну фантазію, ви створите масу цікавих виробів.