Як видалити розділи в диску.

Видалити зайві розділи можна кількома способами. При цьому можна об'єднати їх в один великий розділ або зробити їх неактивними, щоб отримувати доступ до них тільки в разі крайньої необхідності.
Вам знадобиться
  • Paragon Partition Magic, диск Windows 7.
Інструкція
1
Для початку розглянемо варіант зміни кількості розділів безпосередньо перед установкою операційної системи. Даний метод працює тільки у випадку з ОС Windows Seven.
2
Вставте диск, що містить файли операційної системи Windows 7, в привід. Увімкніть комп'ютер і натисніть кнопку F8. Коли на екрані з'явиться вікно вибору пристроїв, вкажіть ваш DVD-привід. Дочекайтеся запуску програми установки ОС.
3
У наступних двох вікнах виберіть потрібні параметри. Бажано встановити російську мову в якості основного. На екрані з'явиться вікно, що містить список розділів жорсткого диска. Натисніть кнопку «Налаштування диска», розташовану в правому нижньому кутку.
4
Клацніть по непотрібному розділу і натисніть кнопку «Видалити». Аналогічним способом позбудьтеся від інших розділів, які вам не потрібні.
5
Якщо ви плануєте не використовувати область, утворену в результаті видалення розділів, то виберіть локальний диск, на який буде встановлена ОС, і натисніть "Далі".
6
Якщо вам потрібно додати один великий розділ, то натисніть кнопку «Створити». Виберіть файлову систему майбутнього локального диска і задайте його розмір. Продовжіть установку системи.
7
Для того щоб видалити непотрібні розділи без переустановлення операційної системи, вам потрібна програма Partition Magic. Встановіть її і перезавантажте комп'ютер.
8
Запустіть програму. Виберіть пункт «Швидке об'єднання розділів». Вкажіть розділи , які будуть брати участь в процесі злиття. Якщо вам не потрібна інформація, що зберігається на них, отформатируйте їх. Це істотно підвищить час, який буде витрачено на об'єднання.
9
Натисніть кнопку «Застосувати», що знаходиться на верхній панелі інструментів програми. Через деякий час з'явиться вікно з двома варіантами подальших дій. Натисніть кнопку «Перезавантажити зараз». Програма продовжить роботу в DOS-режимі.