Як провести весілля взимку.

З давніх пір на Русі весілля грали взимку . У наш час зимова весілля менш популярна з чинність, деяких причин, але й вона може стати незабутнім початком сімейного життя, якщо творчо підійти до її організації. Ось кілька ідей для проведення сучасної зимового весілля.
Інструкція
1
Весільний прогулянка по засніженому парку серед хвойних дерев, особливо в сонячний день, налаштує на романтичний лад всіх гостей. Традиційне відвідування міських визначних пам'яток також надовго залишиться в пам'яті. Головне, не забути попередити гостей про майбутню подорож, щоб вони одяглися відповідно погоді. У морозний день наречена може одягти білу шубку, рукавички, елегантні чобітки. А наречений - елегантне пальто. «Родзинкою» свята стане катання на санях зимовим лісом з нетривалими зупинками для відпочинку та фотографування. Не варто пропонувати гостям крижане шампанське, яке можна замінити зігріваючим коньяком.
2
Весільну фотосесію добре продовжити в приміщенні: в музеї серед предметів старовини, в оранжереї або просто в затишній кімнаті з гарними меблями і каміном, в якому чудово потріскують дрова. Тут можна не тільки зігрітися, але й набратися сил перед майбутнім банкетом. Не забувайте і про фотостудії, яка гарантує високоякісні фотографії.
3
Невід'ємною частиною весілля є банкет. Звичайно, взимку вибір місця для нього невеликий. Наприклад, рушайте в заміський клуб і влаштуйте для гостей веселі зимові розваги: катання на санях з гір, на лижах або ковзанах, ігри в сніжки і різні конкурси на свіжому повітрі. Нарум'янені морозом гості гідно оцінять будь святкову вечерю. А настрій від весілля збережеться до самого літа.
4
Спробуйте забути про зиму і зіграйте яскраву незвичайну весілля, наприклад, в гавайському або бразильському стилі. Організацію тематичного весілля найкраще довірити професійному агентству, яке врахує всі побажання молодят. Море фарб, кольорів і музики нагадають про літо, а блискучий феєрверк або салют стане відмінним фіналом цієї важливої події в житті двох люблячих людей.