Як давати перепелині яйця дітям. перепелійное яйце Як давати дітям.

М'ясо та яйця перепелів по праву вважаються одними з найцінніших дієтичних продуктів. Про користь, яку вони приносять організму, було відомо ще в глибоку давнину. Важливо і те, що перепелячий яйця із задоволенням їдять діти, яким подобається їхня мініатюрний розмір і барвиста шкаралупа. Але цей продукт не тільки привабливий зовні. Яйця перепела мають приємний смак, поживні, не є алергеном і не викликають побічні явища, такі, як діатез.
Інструкція
1
Перепелині яйця володіють високою стерильністю, з цієї причини їх можна вживати навіть маленьким дітям - в день по одному або два яйця . Дитина, що вживає в їжу по два яйця в день розвивається швидше, рідше хворіє, краще запам'ятовує інформацію. Існують наступні норми споживання перепелиних яєць для дітей. Від одного року до трьох слід давати дитині одне-два яйця в день, від трьох до десяти - 3 яйця , від десяти років до вісімнадцяти дитині слід споживати близько чотирьох яєць на день .
2
Багато лікарів вважають, що найбільшу користь приносять сирі перепелині яйця . Їх споживають за півгодини перед їжею і запивають соком або водою. Такий прийом триває протягом трьох - чотирьох місяців. Але про те, чи слід взагалі приймати сирі яйця , тим більше дітям, існує безліч суперечок. Вважається, що перепілки не хворіють на сальмонельоз. Причина в тому, що їх температура тіла вища, ніж у курки, і сальмонела просто не виживає в такому середовищі. Але в даний час все-таки були зафіксовані випадки зараження. Тому багато педіатри не рекомендують годувати дітей сирими перепелиними яйця ми.
3
Яйце перед вживанням слід ретельно промити милом і губкою, при цьому важливо не пошкодити шкаралупу. Потім яйця акуратно занурюються в киплячу воду і варяться після закипання дві хвилини. Довше обробляти їх не потрібно. Так ви збережете всі корисні речовини і забезпечите себе і дитину від інфекції.
4
Не можна забувати і про користь шкаралупи перепелиних яєць. Особливо її вживання важливо в перші роки життя дитини, коли в організмі відбуваються більш активні процеси утворення кісткових тканин, що вимагають великої кількості кальцію. Шкаралупу перепелиного яйця слід ретельно вимити, дати їй просохнути і стовкти в порошок. Потім цим порошком посипаються часточки лимона, які малюкові слід давати кілька разів на день.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QWhnNuKq2bA