Як пов'язати жакет.

Велика Коко Шанель любила жакети. Просторі, але жіночні та елегантні. Одну з таких моделей ми пропонуємо вам зв'язати. В'яжеться жакет візерунком "подвійний рис" на спицях і обв'язується гачком.
Вам знадобиться
  • Для розміру 46-48:
  • - 500г квіточки
  • - спиці № 5
  • - гачок № 4
Інструкція
1
Спинка: Наберіть 72 петлі. В'яжіть основний узор. На висоті 43 см почніть формувати пройми: закрийте по 4 петлі з кожного боку. Далі, в кожному другому ряду збавте 1 раз по 2 петлі і 2 рази по 1 петлі. В'яжіть 20 см прямо. Потім, в середині закрийте 12 петель для горловини. І продовжуйте в'язати з двох клубків. Далі, збавте ще 1 раз по 2 петлі з різних сторін горловини. Одночасно по краях зменшуйте для формування лінії плечей 1 раз 6 петель і в кожному другому ряду 2 рази по 6 петель. На висоті 65 см від початку роботи закрийте всі петлі.
2
Права поличка: Наберіть 39 петель. Далі в'яжіть основний узор. На висоті 15 см зробіть першу петлю для гудзики. З інтервалом в 9 см зробіть ще 4 петлі. На висоті 43 см, почніть формувати пройми, як на спинці. На висоті 50 см почніть вив'язувати лінію вирізу горловини: на правому краї закрийте 5 петель. Далі, в кожному другому ряду, зменшуйте 1 раз 3 петлі, 2 рази по 2 петлі і 2 рази по 1 петлі. На висоті 65 см від початку роботи закрийте всі петлі.Левую поличку в'яжіть, як праву, тільки без петель для гудзиків.
3
Рукав: Наберіть 42 петлі. В'яжіть основний узор 5 см прямо, а потім, в кожному восьмому ряду додавайте по1 петлі з обох сторін. На висоті 41 см почніть в'язати окат. Зменшіть 1 раз 3 петлі, і в кожному другому ряду по 2 петлі, а в кожному четвертому ряду по 3 петлі і 1 раз 4 петлі. На висоті 56 см закрийте всі петлі.
4
Клапан кишені: Наберіть 20 петель. В'яжіть основний узор 5 см. Потім, обв'яжіть клапан гачком узором «рачій крок».
5
Складання: Виконайте бічні і плечові шви.Вшейте рукава.Прішейте клапани кишень на деталь переда.Наберіте петлі лінії вирізу горловини і зв'яжіть комір висотою 6 см основним узором.Затем обв'яжіть жакет гачком узором «рачій крок» .Прішейте гудзики.
Зверніть увагу
Щільність в'язки: 14 петель х 24 ряду = 10 х 10 см.