Як вивести гази з кишечника. натиснути на живіт щоб вивести гази.

Така делікатна проблема, як зайве утворення газів у кишечнику (так званий метеоризм) знайома кожній людині. З нею можна впоратися, всього лише дотримуючись деякі правила прийому їжі, замінивши ряд продуктів у щоденному раціоні, а також беручи вітрогінні препарати.
Вам знадобиться
  • - відвари з насіння фенхелю, кмину, кореня солодки, анісу або кропу;
  • - відвар м'яти;
  • - відвар ромашки.
Інструкція
1
Для початку визначте причину метеоризму. Якщо він є наслідком неправильного харчування, то обмежте вживання жирного смаженого м'яса, капусти (особливо свіжої), бобових, молочних продуктів (при непереносимості молока), редьки, редиски. Не захоплюйтеся екзотичними стравами, наприклад, японською кухнею.
2
Під час їжі намагайтеся пережовувати їжу із закритим ротом, щоб не запускати занадто багато повітря, який може провокувати скупчення газів. Їжте невеликими порціями, щоб продукти встигали засвоюватися і не викликали бродіння в кишечнику.
3
Робіть відвари з насіння фенхелю, кмину, кореня солодки, анісу або кропу. Додайте чайну ложку насіння в склянку води і прокип'ятіть 10 хвилин. Семеня цих рослин можна жувати по половині чайної ложки пару раз в день.
4
Використовуйте для відварів м'яту (колосові, перцеву, котівник котячий і т.п.). Вона дуже ефективна при виведенні газів з кишечника , навіть у разі сильного метеоризму. Її можна приймати у формі порошку, запиваючи чаєм або водою.
5
Якщо причиною газоутворення є дисбактеріоз, то нормалізуйте кишкову флору, приймаючи «Лісобакт», «Біфіформ», «Лінекс» або «Лактовіт Форте».
6
Заваріть ромашку і пийте вранці по половині склянки на голодний шлунок.
7
Якщо проблема надлишку газів виникає у немовляти, то використовуйте газовідвідну трубку. Акуратно вставте її в задній прохід малюка і залиште на 10 хвилин. Після процедури ретельно вимийте трубку.
8
Робіть спеціальні вправи, які полегшують вихід газів у немовлят: підтискайте ніжки дитини до живота і, злегка натиснувши ними на животик, повільно розгинайте. Повторіть кілька разів. Після вправ злегка помасажуйте животик крихти в напрямку годинникової стрілки.
9
При болях в животику від скупчення газів давайте дитині «Еспумізан» або поїть кроповою або ромашковим відваром.