Як розмістити меблі в однокімнатній квартирі.

Складність планування інтер'єру однокімнатної квартири полягає в тому, що одне і те ж приміщення має виконувати відразу декілька функцій. Потрібно вміло поєднати в кімнаті вітальню, спальню і робочий кабінет. Це можна зробити, користуючись прийомом зонування приміщення.
Інструкція
1
Для початку зробіть план вашої кімнати. Це зручно робити за допомогою спеціальних комп'ютерних програм або інтернет сайтів. План можна накреслити і на папері, але він буде виглядати не так наочно.
2
Зобразіть вашу кімнату, дотримуючись правильні пропорції. Відзначте місце розташування вікна, а також напрямок, в якому відкривається двері.
3
Продумайте, які функціональні зони вам хотілося б виділити у своїй кімнаті. Обов'язково потрібна зона відпочинку, яку можна поєднати зі спальним місцем. Також знадобиться робочий простір, куди потрібно поставити стіл, комп'ютер і книжкові полиці. І звичайно ж, в кожному будинку повинен бути гардероб.
4
Зону відпочинку, спальне місце і місце для гостей можна поєднавши, поставивши в кімнаті розсувний диван або м'який куточок. У комплект до нього підійде невеликий журнальний столик на коліщатках, на якому буде зручно пити чай з гостями. Коли прийде час ложітmся спати і розсовувати диван, його можна зрушити в сторону до одного з підлокітників, зробивши його тумбою. Розташовувати диван краще уздовж стіни, навпроти якої знаходиться двері. Так він не буде втручатися в проході, і світло з вікна не буде світити вам в обличчя під час сна.К цій же стіні можна поставити шафа для одягу, залишивши між ним і диваном невеликий прохід. Добре, якщо у шафи будуть дзеркальні дверцята - так ви заощадите місце, і вам не доведеться думати, куди повісити дзеркало.
5
Уздовж протилежної стіни розмістіть тумбу з телевізором і комп'ютерний стіл. Так вам буде зручно дивитися телепрограми або фільми на комп'ютері, відпочиваючи на дивані. Над столом повісьте кілька довгих полиць для книг, дисків і сувенірів. Так вам не доведеться витрачати простір на книжкову шафу.
6
В меблевих магазинах сьогодні представлений широкий асортимент комплексної меблів, що представляє із себе односпальне ліжко, стіл і шафа, об'єднані разом. Такі меблі чудово впишеться в інтер'єр вашої квартири і заощадить багато місця.