Як позбутися від розлучень на пуховику.

  •  Після ручного прання пуховика уздовж швів, манжет або подолу іноді залишаються світлі або жовтуваті розводи. Для того щоб зрозуміти, як впорається з такими плямами, потрібно знати, через що вони появляются.Вам понадобітся- засіб для миття посуду; - пральний порошок.
  •  Білі розводи на пуховиках темного кольору залишаються після прання з порошком. Щоб позбутися від них, необхідно ще кілька разів прополоскати одяг і висушити її в горизонтальному положенні, поклавши на махровий рушник. Якщо у вас є сушарка, то розкладіть пуховик на ній - він буде продуватися з обох сторін і висохне швидше. Розкладений пуховик необхідно періодично перевертати і збивати.
  •  На світлих пуховиках іноді залишаються розводи жовтого кольору. Вони виникають через те, що в процесі прання пір'я, якими він набитий, звалюються і бгає в одному місці. Позбутися від таких плям складніше. Робити це краще поки пуховик ще влажний.Застірайте плями за допомогою засобу для миття посуду або прального порошку, нанесіть засіб для виведення плям і зачекайте кілька хвилин, а потім знову відправте одяг в прання, зробивши в кінці кілька додаткових полоскань. Якщо це не допоможе, то річ доведеться віднести в хімчистку.
  •  Для того щоб уникнути появи розлучень на пуховику, потрібно правильно його прати. По-перше, не варто класти занадто багато порошку або іншого миючого засобу. Пральний порошок краще замінити на спеціальний гель для прання пуховиків або звичайний шампунь. У барабан машинки разом з одягом покладіть три-чотири тенісних м'ячі. Обертаючись під час прання, вони будуть збивати пуховик, і пір'я НЕ сваляются.После того як машинка закінчить роботу, поставте її на кілька додаткових полоскань, щоб миючий засіб не залишилося в швах виробу.
  •  Сушити пуховики рекомендується не у вертикальному положенні на вішалці, як ми звикли, а в горизонтальному, поклавши під нього махровий рушник. Не виносьте його сушитися на балкон в холодний час. Якщо пуховик спочатку промерзне, а потім буде відтавати, з'являться розводи. При сушінні одяг потрібно періодично перевертати і взбівать.Следуя цим простим радам, ви зможете запобігти появі розлучень на пуховику.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kS8g26jtz3o