Як почистити кавоварку.

Чистка кавоварки може вироблятися як спеціалізованими засобами, так і «народними» способами. Головне, щоб останні були перевірені на досвіді іншими користувачами кавоварок. В іншому випадку, якщо хтось сказав, що тільки чув про такий спосіб, краще не ризикувати приладом.
Вам знадобиться
  • - лимонна кислота;
  • - 4 таблетки від печії «Алка-зельцер»;
  • - миючий засіб.
Інструкція
1
Як радять фахівці і велика частина фірм-виробників, чистка кавоварки повинна проводитися засобами, які спеціально призначені для цього. Найчастіше вони являють собою таблетки, рідше порошок. Як саме користуватися ними, написано в інструкції.
2
До поширеним методам чищення кавоварок будинку належать так звані народні методи. Є, наприклад, такий: лимонна кислота (близько 30 мл) заливається 4 склянками гарячої води, перемішується. Далі додається ще 4 склянки води, але вже холодною. Отримана суміш заливається в відсік, в який зазвичай заливається вода. Потім кавоварку потрібно включити і почекати, поки не виллється половина миючого розчину. Через 20 хвилин кавоварка включається знову, і зливаються залишки. Щоб позбутися від лимонного запаху в каві, необхідно просто пропустити через прилад 8 чашок води (холодної) кілька разів.
3
Існує і такий, досить цікавий метод. Резервуар, призначений для води, наповнюється кип'яченою водою, в яку поміщаються 4 таблетки від печії «Алка-зельцер». Після їх розчинення потрібно включити кавоварку для її прочистки. Потім резервуар споліскується водою кілька разів, в нього наливається вода і включається режим варіння. Після цього можна сміливо варити каву!
4
Не варто забувати і про те, що кавоварка потребує чищення після покупки, перед початком роботи. Також це стосується і кавоварок, що не експлуатувалися значний проміжок часу. Для цього потрібно вимити стаціонарний фільтр, кришку і глек в гарячій воді з миючим засобом, потім все просушити. Така ж процедура проводиться з тримачем фільтра, у випадку якщо він знімний. Далі кавоварка збирається, резервуар наповнюється чистою холодною водою, що пропускається через прилад. Вода з глечика виливається, і процес повторюється знову. При бажанні внутрішні поверхні можна протерти вологою тканиною.