Як знайти роботу в Канаді.

Якщо ви вирішили переїхати жити в Канаду, то рано чи пізно ви можете зіткнутися з необхідністю пошуку роботи. Знайти роботу в Канаді тому, хто не мав канадського досвіду роботи, нелегко, проте цілком реально. Розглянемо алгоритм працевлаштування в Канаді.
Інструкція
1
Якщо ви живете в Канаді, то все, що від вас вимагається - це скласти резюме і розіслати його по канадським компаніям, через сайти з пошуку роботи (наприклад, через http://www .workopolis.com) або через сайти цих компаній. Можна також звернутися в кадрове агентство, багато іноземців влаштовуються на роботу саме через них. Майте на увазі, що в Канаді люблять вузьких фахівців, тому резюме варто коригувати під вимоги кожної з компаній, інакше його можуть просто не розглянути.
2
Співбесіди в Канаді, як правило, трьохетапний. Спочатку відбувається попередній відбір - на цьому етапі ви розповідаєте про себе, свій попередній досвід роботи. Потім йде тест на професійні знання, потім - перевірка на комунікабельність, безконфліктність, вміння знаходити спільну мову з колегами. На цьому етапі зазвичай обговорюють винагороду і соціальний пакет.
3
Важливо пам'ятати, що в Канаді дуже складно влаштуватися на роботу тим, хто не має досвіду роботи в Канаді. Тому, якщо у вас немає досвіду роботи, вам доведеться "брати кількістю" - розсилати резюме буквально в кожну компанію. До резюме прикладіть перекладені рекомендації з минулих місць роботи, оскільки в Канаді рекомендації дуже цінують.
4
При пошуку першої роботи заздалегідь будьте готові до того, що зарплату вам пропонуватимуть вельми скромну - через відсутність досвіду роботи. Але, пропрацювавши в компанії хоча б півроку, ви вже зможете претендувати на підвищення. Якщо його не дадуть, то вам буде легше влаштуватися в іншу компанію - ви ж уже отримали досвід роботи в Канаді.
5
В Канаді прийнято працювати на постійній основі або за контрактом. Перше означає, що у вас є фіксований робочий день, що компанія платить за вас у всі необхідні фонди, надає страховку і т.д. Це найнадійніший вид роботи, оскільки він припускає хороший соціальний пакет і можливість брати кредити в будь-яких банках. Робота на контрактній основі - тимчасова робота. суть її в тому, що ви наймаєтеся на певний строк виконувати ті чи інші обов'язки. Така робота не дає соціальних гарантій.
Зверніть увагу
Безумовно, наявність роботи, яка забезпечує людині гідний статус, стабільний дохід і безбідне існування для нього і його сім'ї. Особливо гостро це відчувається у високорозвинених країнах. Робота в Канаді, однією з таких країн, є гарантом існування, тому питання «як знайти роботу в Канаді» - один з наріжних питань, що постають перед приїхали туди іммігрантом.
Корисна порада
Саме робота в Канаді за регульованою професії вимагає обов'язкової переатестації дипломів, наявності канадського досвіду роботи і додаткового платного навчання. Пройшовши всі етапи відповідності професійним кваліфікаційним вимогам, вам стають, в повній мірі, доступні вакансії в Канаді, в тому числі вакансії в Канаді для росіян, алгоритм пошуку яких наведено у підрубриці. Знайшовши підходящу вакансію і відправивши на адресу канадського роботодавця, дочекайтеся запрошення на інтерв'ю і ...