Як визначити європейський розмір.

З тих пір, як в магазинах країни з'явилися закордонні наряди, в жіночих умах виникла повна плутанина: як зрозуміти, які європейські розміри відповідають вітчизняним? Завдання ускладнюється ще й тим, що й самі європейські розміри різні між собою: німецькі, італійські, французькі - у кожної країни-gроізводітеля існує своя розмірна сітка.
Інструкція
1
Зрозуміло, щоб визначити розмір, найпростіше піти в магазин і в процесі примірки підібрати той, одяг якого найкраще буде на вас сидіти. Згодом, залишиться тільки запам'ятати відповідний розмір і відразу шукати на вішалках саме його. Але що робити, якщо ви плануєте робити покупки через інтернет-магазин або взагалі - замовляти одяг з закордонного сайту? Вихід є - вам потрібно звернутися до розмірним таблицями, за якими з досить великою точністю ви зможете визначити свій європейський розмір. Крім того, вам знадобиться сантиметр.
2
Спочатку визначитеся, який саме європейський розмір, і для якого виду одягу вам ye; ty. Приміром, якщо вам потрібно дізнатися свій німецький розмір для покупки футболки або блузки - виміряйте в сантиметрах обхват грудей. 74-77см відповідають 32-му розміру, 78-81 - 34-му, 82-85 - 36-му і т.д. Якщо ви купуєте спідницю або брюки, виміряти вам доведеться обхват талії, стегон, а також довжину ніг від талії. Приміром, якщо ваша талія - 60-62см, стегна - 84-87, а довжина ніг - близько 106см, то ви сміливо можете вибирати брюки 32-го розміру. При цьому, майте на увазі, що обхват грудей краще вимірювати в зручному бюстгальтері. Пам'ятайте, що талія у чоловіків вимірюється в тому місці, де зазвичай проходить пояс брюк.
3
Якщо ви впевнені в тому, що точно знаєте свій вітчизняний розмір одягу, можна просто співвіднести його по таблиці з європейськими. Припустимо, ви - володарка 42-го розміру. Тоді вам підійдуть 34-й німецький, 36-й французький, 38-й італійський і 8-й англійська розміри . Відповідно, нескладно підрахувати і решта розміри . Для обчислення німецького, з російського числа потрібно відняти 6, французької - 4, італійського - 2, англійської - 32. Така відповідність досить точно, але все ж, варто проводити примірку, якщо у вас трохи нестандартна фігура, наприклад, дуже вузька талія і при цьому широкі стегна або великі груди, але вузькі стегна.