Як зробити звукоізоляцію стелі.

У багатоповерхових будинках поширеною проблемою є високий рівень шуму, вироблюваний сусідами зверху. Ефективним вирішенням цієї проблеми є установка підвісної звукоізоляційного стелі з гіпсокартону, прикріпленого до металевого каркаса. У вільний простір між перекриттям і стелею закладаються звукопоглинальні матеріали.
Вам знадобиться
  • - рівень;
  • - металевий каркас і гіпсокартон, будівельний кріплення для установки підвісної стелі;
  • - олівець і рулетка;
  • - ножиці по металу;
  • - акриловий герметик;
  • - скловолокно та мінераловолокна.
Інструкція
1
Закрийте акриловим герметиком на стелі всі місця стикування стелі і стін, кути, тріщини і щілини, які збільшують звукопроникність стелі .
2
Нанесіть олівцем лінію для початкового профілю конструкції на відстані 15-20 см від стелі . Використовуйте для цього рівень. Закріпіть початковий профіль по периметру приміщення дюбелями з кроком 40-60 см.
3
Нанесіть розмітку стелі під основні несучі напрямні на відстані 125 см один від одного (такий розмір має половина листа гіпсокартону). Закріпіть по намічених лініях підвіси з кроком 40 см. Встановіть у каркас несучі напрямні за допомогою саморізів по металу на невеликій відстані від стіни, щоб уникнути деформації стелі через різноманітних непередбачених обставин. Нанесіть розмітку стелі під поперечні напрямні з кроком 60 см. Відріжте ножицями по металу поперечні напрямні потрібної довжини і встановіть їх.
4
Заповніть всі порожнини між напрямними каркаса мінеральною ватою або скловолокном. Закріпіть гіпсокартон на металевому каркасі саморізами по металу з кроком 20 см. Між листами гіпсокартону залишайте зазор 2-3 мм. Закрийте стики між листами гіпсокартону. Підготуйте стелю до фарбування.
Зверніть увагу
Звукоізоляцію стелі слід здійснювати в тісному сукупності з роботами по звукоізоляції стін і підлоги - тільки тоді рівень шуму в приміщенні істотно знизиться.
Корисна порада
Якщо висота приміщення достатня, встановіть двошарову ізоляційну конструкцію.