Як відкривати доступ якщо його закрили.

У більшості сучасних компаній доступ співробітників до інтернету строго обмежений сайтами, необхідними для роботи. До числа заблокованих сайтів входять соціальні мережі, сайти з відео, а також з розважальним контентом. Для того, щоб відкрити доступ до сайтів подібного роду, можна скористатися одним з методів, наведених нижче.
Інструкція
1
Використовуйте анонімайзери. Анонімайзери - це сайти, які надають послуги проксі-сервера. В цьому випадку ви переходите за адресою сайту, наприклад, timp.ru, і бачите рядок, в яку необхідно ввести адресу сайт. Адреса, за якою ви переходите, шифрується в адресному рядку, єдине, що залишається в логах - адреса Анонімайзера. Регулярно використовуйте дзеркала для того, щоб уникнути блокування. Ці сервіси можуть бути як платними, так і безкоштовними. Якщо ви використовуєте їх регулярно, має сенс купити абонемент - ви будете повідомлені про появу нових дзеркал, а також не будете обмежені в сайтах, які ви можете відвідувати.
2
Ви також можете скористатися послугами спеціальних сервісів, які призначені для стискання трафіку, що передається на ваш комп'ютер. Вони діють за тим же принципом, що і анонімайзери, але не володіють наявністю спеціалізованих дзеркал. Ці сервіси також діляться на платні і безкоштовні. При використанні безкоштовної версії сервісу ви можете довго чекати відгуку, тоді як при використанні платної версії ви будете позбавлені цих незручностей.
3
Найбільш зручним і непомітним методом є використання мобільної версії браузера Opera - Opera minil. Це застосування призначене для використання на мобільних телефонах, тому вам буде потрібно скачування і установка java-емулятора. Весь трафік, який приходить на ваш комп'ютер, попередньо проходить через сайт opera.com, тому незалежно від кількості переглянутих сторінок не повинен викликати підозр. Також, за допомогою Opera mini ви можете налаштувати відключення завантаження flash і картинок, щоб мінімізувати ваш інтернет-трафік.
Якщо комп'ютер підключений до локальної мережі на робочому місці або до віртуальної приватної мережі (VPN), то краще варто перестрахуватися, захистивши свої ті чи інші персональні дані. Особливо це важливо в другому випадку, коли комп'ютер належить особисто вам.
Вам знадобиться
  • ПК, ОС Windows XP
Інструкція
1
Якщо будь-які директорії або розділи жорсткого диска відкриті для загального доступу , то на їх іконках відображається додатковий значок у вигляді підтримуючої руки. Переглянути всі загальнодоступні каталоги, диски або ресурси можна таким чином: відкрийте меню «Пуск», знайдіть і клікніть там на пункт «Виконати», у вікні в рядок введення впишіть «fsmgmt.msc» (без лапок). Отже, з'явилося вікно компонента системи «Загальні папки».
2
У лівій частині цього вікна виділіть рядок «Загальні ресурси» - в інформаційному полі ви побачите список загальнодоступних ресурсів, де знаком долара будуть відзначені стандартні, системні ресурси, а без цього знака будуть відображатися користувальницькі ресурси з відкритим спільним доступом. В графі «Загальний шлях» ви побачите розташування ресурсів на комп'ютері.
3
Ви можете також перервати сеанс користування тим чи іншим ресурсом з іншого комп'ютера в даний час, для цього перейдіть в розділ «Відкриті файли» вікна «Загальні папки» і виділіть ресурси, сеанс користування яким ви хочете перервати, натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть команду «Закрити сеанс».
4
Для того щоб закрити загальний доступ до ресурсу (каталогу, розділу, принтеру і так далі), слід виконати ряд простих дій. Клікніть на ньому правою кнопкою миші, в контекстному меню виберіть пункт «Властивості», відкриється вікно параметрів «Властивості: ім'я ресурсу», в цьому вікні перейдіть на вкладку «Доступ», там буде стояти галочка навпроти команди «Відкрити спільний доступ до цієї папки », зніміть її і підтвердіть дію натисканням" ОК ".
5
Для локального доступу до тих чи інших файлів або папок в Windows використовується спеціальний каталог з назвою «Спільні документи». Якщо вам потрібно зробити недоступними папки або документи для інших користувачів даного комп'ютера, тобто закрити локальний доступ до ресурсів, просто перемістіть їх з папки «Спільні документи» в папку особистих документів або в будь-яке інше місце на жорсткому диску.