Як відключити інтернет на комп'ютері. Як від'єднати шнур від інтернету від ноутбука.

Існує кілька способів, за допомогою яких можна відключитися від мережі інтернет . Кожен з них може бути іспользвать незалежно від типу комп'ютера і підключення. Ви можете розірвати підключення за допомогою комп'ютера, програмного забезпечення, за допомогою якого встановлюється з'єднання, або за допомогою устаткування, необхідного для з'єднання.
Інструкція
1
У випадку якщо ви хочете розірвати з'єднання за допомогою комп'ютера, відкрийте поточний підключення. Натисніть на кнопку "Пуск", після чого перейдіть на вкладку "Панель управління". Знайдіть іконку "Центр управління мережами і загальним доступом", після чого дислокується поточний підключення і натисніть на кнопку "відключити". Ви також можете відключити його через трей, натиснувши два рази на іконку.
2
Якщо ви використовуєте gprs-модем, то вам потрібно відкрити програму, за допомогою якої встановлюється з'єднання. Знайдіть кнопку "відключити" і натисніть на неї. Також ви можете від'єднати gprs-модем від комп'ютера, тим самим розірвавши з'єднання з мережею.
3
При роботі в мережі інтернет , використовуючи dial-up модем або виділену лінію, ви можете висмикнути телефонний шнур з модему, обірвавши з'єднання, або знеструмивши модем. Ви можете це зробити, натиснувши на кнопку вимикання модему або висмикнувши його шнур живлення з розетки. Також, ви можете від'єднати шнур, який з'єднує комп'ютер і модем.
4
Для того щоб відключити з'єднання, яке встановлено за допомогою wi-fi, ви можете або натиснути на кнопку, яка управляє wi-fi адаптером, або скористатися методом, зазначеним у кроці номер один. При використанні wi-fi роутера і модема, ви можете знеструмити одне з цих пристроїв, використовуючи крок номер три.
5
Майте на увазі, що методом, який є найбільш безпечним для вашої техніки, є відключення через програму, яка його здійснює або через провідник. Решта способи можуть завдати шкоди вашому комп'ютеру і устаткуванню, особливо якщо ви обесточиваются устаткування не через кнопку вимикання, а висмикуючи шнур живлення з розетки.