Як виховати впевненість у собі.

Будь-якому успішному людині вкрай важливо володіти високою самооцінкою і упевненістю в собі. Це проявляється не тільки в тому, як він виглядає і одягається, але і в тому, як він рухається, жестикулює, говорить. Такі люди чинять так, як вони хочуть, незалежно від того, як будуть ставитися до цього оточуючі. Тоді як сомневающийся в собі людина часто сліпо йде за іншими. Впевнений людина готова йти на ризик і брати на себе відповідальність, він з легкістю визнає свої помилки і продовжує рухатися вперед. Для того щоб виховати в собі таку впевненість, ви можете скористатися наступними порадами.
Інструкція
1
Спершу необхідно зізнатися собі в тому, що у будь-якої людини є слабкості і недоліки. Запишіть їх і, глянувши на вийшов список, ви відразу ж придумаєте масу варіантів, за допомогою яких можна від них позбутися.
2
Проаналізуйте своє минуле і знайдіть причину того, що привело вас до сьогоднішнього стану. Постарайтеся хоча б пробачити і зрозуміти тих людей, хто змусив вас страждати і не допоміг у важкій ситуації, хоча і міг би. Вибачте собі всі свої минулі помилки, гріхи і помилки. Після того, як ви отримали хоч трохи користі від спогадів, поховайте їх і більше ніколи не згадуйте. Найкраще звільнити пам'ять тільки для радісних спогадів про ваші успіхи, пускай, якщо і невеликих.
3
Ніколи не описуйте себе поганими словами, особливо важливо уникати приписувати собі такі негативні риси, як нездатний, невезучий, дурний, невиправний.
4
Пам'ятайте про те, що будь-яка поразка - це з одного боку удача. З цього досвіду ви можете прийти до висновку, що переслідували зовсім не ті цілі, які не були варті витрачених зусиль. Ця невдача могла допомогти вам уникнути подальших у майбутньому.
5
Ні в якому разі не миріться з людьми, обставинами або заняттями, які змушують вас вважати себе невпевненим або неповноцінним. Якщо ви не можете змінити себе або їх настільки, щоб відчувати впевненість в собі, то просто відійдіть від них. Наше життя досить коротке, тому не слід витрачати час на зневіру і самобичування.
6
Розслабтеся, прислухайтеся до своїх думок або займіться тим, що вам до душі. Таким чином, ви зможете зрозуміти самого себе.
7
Як можна більше спілкуйтеся, не бійтеся відчути енергію, якою обмінюються люди. Пам'ятайте про те, що й вони можуть відчувати себе невпевненими, тому постарайтеся їм допомогти. Вирішіть, що ви бажаєте від них, і що можете запропонувати самі, а потім дайте їм зрозуміти, що ви відкриті для такого обміну.
8
Перестаньте постійно захищати своє «Я» - воно набагато міцніше, ніж вам може здаватися. Воно гнеться, але не ламається. Нехай ви випробуєте короткочасний емоційний удар, це краще ніж бути в постійному бездіяльності та ізоляції від навколишнього світу.
9
Оберіть свою головну мету, а потім розбийте на кілька етапів, за допомогою яких ви зможете домогтися її. Тверезо зважте, що може знадобитися для того, щоб домогтися цих невеликих цілей. Радійте всім вашим успіхам, не забувайте робити собі свята.
Зверніть увагу
Впевненість у собі - найважливіший компонент розвиненого і успішної людини. Багато хто задається питанням: "Як набути впевненості в собі, як виховати впевненість у собі"? Нагороджуйте себе, якщо зуміли щось негативне перебороти в собі! Заохочення дуже важливо! Ставте досяжні цілі. Це поліпшить вашу самовпевненість і впевненість у собі.
Корисна порада
Впевненість в собі Іноді здається, що це щось таке, про що всі знають, але мовчать - мабуть, приховують секрет свого щастя. Хоча приховувати, в общем-то, нічого: кожен може стати впевненим у собі - потрібно тільки відірвати своя п'яту точку від дивана і почати щось змінювати у своєму житті. В реальності виходить, що для того, щоб виховати впевненість у собі, вам необхідно підтягнути самооцінку і повірити у власні сили, а для цього потрібно дещо зробити.