Як підібрати чоловічу сорочку.

Весь вигляд чоловіка в чому залежить від правильного вибору сорочки. Вона може ефектно підкреслити ваш бездоганний стиль, а може зіпсувати в очах оточуючих враження навіть від ексклюзивного і дуже дорогого костюма.
Інструкція
1
В першу чергу потрібно приміряти сорочку . У разі якщо сорочка за розміром вам підходить, її полички в запахнута стані повинні стикатися в області промежини. Спробуйте витягнути руку. У такому положенні рукав до початку великого пальця повинен прикрити ваше зап'ясті. Тепер опустіть руку вниз, потім зігніть кисть руки, а після цього і передпліччя. При ваших діях рука не повинна відкриватися. У якісної сорочки манжета повинна щільно охоплювати руку. Але в той же час вона не повинна бути сильно вузькою. Оптимальна її ширина - це обхват руки плюс пара сантиметрів, щоб прикрити наручний годинник.
2
Купуючи сорочку , уявіть, як вона буде виглядати з коханим піджаком. Якщо у вас руки коротше стандартних розмірів, то випустіть манжети з-під рукава піджака як мінімум на 1-2 см. А якщо вони занадто довгі, то манжети рекомендується випускати сантиметрів на 5. Цей прийом зорово вкорочує кінцівки. Багато модні стилісти вважають, що сантиметрів на 10 допустимо відкривати манжети дорогих моделей сорочок. Під лацканами піджака повинні ховатися кути коміра сорочки.
3
Тепер уважно розгляньте шви. Адже саме шви допоможуть відрізнить дорогі якісні моделі відомих виробників чоловічих сорочок від сорочок для масового споживача. Хорошими швами вважаються білизняні шви - вони робляться однією голкою, їх відрізняє міцність і м'якість. А між подвійним таким швом після прання матеріал не збір. Є й інший варіант швів - «ланцюжком». Їх виконує машинка двома голками. Вони кілька грубіше білизняних і досить часто розпускаються. Зверніть увагу на те, що на сорочці хорошої якості шви мають більш семи стібків на кожному сантиметрі шва.
4
Крім усього перерахованого вище, правильно необхідно підібрати і матеріал вироби. Престижними вважаються сорочки з довговолокнистої бавовни.