Як зробити чорну троянду.

Якщо ви хочете вразити когось із ваших близьких оригінальним подарунком, піднесіть троянду чорного кольору. Насправді чисто чорні троянди в природі не існують. Для їх виведення використовують технологію фарбування. Даний процес досить легкий, але займе від п'ятнадцяти годин до доби.
Інструкція
1
Використовуйте краще червону троянду , оскільки її фарбування буде проходити набагато краще, а чорний колір вийде більш насиченим. При використанні білої троянди ви можете не отримати бажаний результат, а колір троянди не буде досить яскравим.
2
Візьміть троянду , бутон якої тільки починає розкриватися. Інакше, після того як ви її подаруєте, вона простоїть недовго і швидко зів'яне.
3
Акуратно зріжте все листя зі стебла. Хоча ви можете їх залишити, але майте на увазі, що вони також змінять свій колір і стануть чорними.
4
Візьміть вазу і налийте в неї теплу воду. Додайте спеціальну фарбу для квітів. Таку фарбу ви можете купити у спеціалізованому квітковому магазині або пошукати в інтернеті. Для фарбування підійде і проста гуаш, але додати її доведеться досить багато. Також ви можете використовувати стрижень з маркера або туш. Але квіти після фарбування такими засобами в'януть набагато швидше.
5
Відріжте один сантиметр стебла, а також зробіть косий зріз по діагоналі. Це сприятиме кращому проникненню фарбувального розчину, швидкому і якісному фарбуванню.
6
Поставте троянду в вазу з розчином. При кімнатній температурі тримаєте мінімум п'ятнадцять годин. При необхідності можете потримати і довше. Одночасно ви можете забарвити кілька троянд, щоб вийшов цілий букет. Загорніть троянду в прозору обгортковий упаковку, бережно загорнувши зрізаний стебло, щоб не забруднитися.
7
Згідно Японському мистецтву ікебани, чорні троянди є виразом захоплення силою духу, а також життєвої стійкістю людини. Але з іншого боку - це символ скорботи, печалі і смутку. Тому слід продумати, як піднести чорну троянду , щоб вас правильно зрозуміли, а також оцінили ваші старання, оригінальність і своєрідність.