Як ростити близнят.

У всі часи народження близнюків привертало до себе позитивне увагу і сприймалося як значна соціальна подія, як для суспільства, так і для щасливих батьків, а не просто як біологічний факт.
Інструкція
1
Ростити близнюків і радісно, і важко одночасно. Один малюк доставляє масу клопоту, а тут одразу двоє. Вам буде потрібно багато сил і терпіння, а також ще одна пара дбайливих рук. Оскільки, поки ваші малюки безпорадні, купати, годувати, сповивати та ін. Їх доведеться по черзі.
2
Часом виникають складнощі з годуванням, оскільки на двох не вистачає молока. При годуванні чергуйте груди, щоб друга могла відпочити і знову наповнитися молоком. При нестачі молока скористайтеся донорським, перейдіть на змішане або штучне вигодовування.
3
При народженні середня вага близнюків в цілому менше, ніж у одинаки. До того ж близнюки іноді народжуються з різницею між собою в рості і у вазі. Це пов'язано з тим, що внутрішньоутробне існування одного малюка більш сприятливо, на відміну від іншого. При нормальному розвитку після народження зріст і вагу близнюків потроху вирівнюється, а вже до другого року життя близнюки наздоганяють у фізичному розвитку своїх однолітків.
4
Намагайтеся уважно стежити за взаємними відносинами близнюків . Однаковий вік, фізичний подібність і схожі смаки і потреби (особливо у однояйцевих близнюків ) є причиною їх згуртованості і відособленості. Перебуваючи серед інших дітей, наприклад у дитячому дошкільному закладі, близнюки завжди тримаються разом.
5
Молодший дошкільний вік - це період, коли ваші близнюки будуть задавати безліч питань. Вони хочуть про все дізнатися, осмислити, зрозуміти. Ви почуєте один і той же питання з вуст кожної дитини ні один раз. Завжди зберігайте спокій, відповідайте на запитання м'яко і доброзичливо, пояснюючи малюкам так довго, як це буде потрібно. Адже вони задають питання повторно тільки тому, що хочуть ще раз переконатися, що все правильно зрозуміли.
6
Іноді розділяйте близнюків на якийсь час, щоб виявити індивідуальні здібності і розвиток кожного з них. Нерідкі випадки, коли батьки навмисно розділяють близнюків , віддаючи в різні дитячі сади і школи. Це пов'язано з тим, що один з близнюків у міру розвитку починає лідирувати, стає більш цілеспрямованим і здатним. Другий близнюк починає трохи лінуватися, розуміючи, що брат або сестра швидше впораються із завданням. Тому він має погану успішність у школі і менш кмітливий. До питання поділу підходите індивідуально, залежно емоційного стану дітей, щоб не нашкодити.
Близнюки - це один з дванадцяти знаків зодіаку, кожен з них належить до однієї з чотирьох стихій. Особистість людей, що народилися під знаком Близнюків, формує першочергове стихія, яким вважається Повітря.
Це перший знак у всьому повітряному сузір'ї. Саме це визначає його мінливість і схильність до коливання, а також не зовсім сталий потенціал. Залишковий вплив робить планета Меркурій. Повітря в Близнюках надає його представникам величезне прагнення до спілкування з оточуючими і додає схильності до маніпуляцій з інформацією. Якщо така людина відчуває брак знань, то він намагається відшукати джерело необхідних відомостей. Причому незабаром Близнюки його знаходять.

Головні якості Близнюків

Серед основних якостей представників Близнюків можна виділити найбільш виражені. По-перше, комунікабельність. В основному контакти з оточенням спрямовані на вилучення необхідної інформації для подальшого її використання у власних цілях. Меркурій підніс знаходяться під впливом сузір'я проникливий і рухливий ум.Блізнецов можна назвати тими яскравими представниками людства, які схоплюють абсолютно все буквально нальоту. Серед людей цього знаку неможливо зустріти інтроверта або без пари. Вони знаходяться в постійному русі і ніколи не сидять на месте.Многіе Близнюки обирають професію в педагогічній ниві: їм просто необхідно поділитися сповнює їх інформацією з суспільством. Часто вони можуть здійснювати активну діяльність у журналістиці. Ці люди обожнюють перебувати в епіцентрі подій. Що стосується одягу, то тут можна відзначити схильність до багатства і роскоші.Характерной рисою Близнюків також вважається перетягування уваги на свою персону. Однак це відбувається в досить чемною формі, чого не можна сказати, наприклад, про Овнах.Блізнеци дуже ерудовані, але не володіють глибокими знаннями в якійсь певній галузі. Деякі відчувають себе трохи нижче рівнем при спілкуванні з представниками цього знака.

Що ще впливає на розвиток особистості

Однак на характер і натуру людини впливає не тільки стихія знака зодіаку, часто визначальним чинником є його ім'я, принципи виховання, прийняті в сім'ї, рівень інтелігентності і приналежність до відокремленим верствам населення. Багато хто вважає необхідністю брати до уваги всі аспекти гороскопа: час і місце народження, точна дата, розташування зірок і планет, ім'я, дане при хрещенні. Варто відзначити, що деякі і зараз за аналогією з древніми часами, на причасті нарікають дитини одним ім'ям, а в миру він відомий зовсім під іншим. Вважається, що це оберігає його від негативного впливу зовнішніх джерел.