Як найняти няню. Як наймати няню Як побудувати бесіду.

В даний час багато батьків користуються допомогою нянь. До цього питання слід підходити дуже серйозно. Адже ви збираєтеся довірити вашої дитини сторонній людині. До різних няням пред'являють індивідуальні вимоги, які безпосередньо залежать від віку малюка.
Інструкція
1
Для дітей у віці до року няня повинна володіти знаннями в галузі медицини, мати досвід і знати особливості догляду за немовлятами, обов'язково дотримуватися режиму дня і керуватися приписами педіатра. Для дітей віком більше року няня повинна мати педагогічну освіту і досвід роботи в дитячому садку. Для дитини дошкільного віку краща няня зі знанням іноземної мови та освітніх методик, спрямованих на інтелектуальний розвиток.
2
Спочатку визначте основні вимоги, під які повинна підходити няня. До них відносяться: освіта, вік, сімейний стан, зарплата, характер, досвід, рекомендації. Також слід визначитися з графіком роботи няні.
3
Далі ви можете скористатися послугами агентства з підбору персоналу. Виберіть агентство, яке досить давно займається цією діяльністю, перегляньте відгуки клієнтів. Агентство повинно ретельно підбирати персонал, перевіряти справжність документів. Це дасть вам якусь упевненість у тому, що запропонована кандидатура не представить небезпеку як для дитини, так і для вашого майна.
4
Поговоріть зі своїми знайомими, які користувалися послугами няні. Вони зможуть порекомендувати вам агентство, в яке самі зверталися і яким залишилися задоволені.
5
Ви можете шукати няню по оголошенню. У цьому випадку вам слід приготуватися до перегляду кандидаток, але і достовірність документів доведеться перевіряти самостійно.
6
При особистій бесіді з запрошеною кандидаткою, або наданої агентством, не соромтеся задавати багато запитань. Зверніть увагу на форму відповідей, манеру спілкування і т.п. Але головною умовою є реакція дитини на няню , навіть якщо претендентка вам дуже сподобалася. Дайте їм можливість поспілкуватися у вашій присутності.
7
Встановіть для няні випробувальний термін на 1-2 місяці. Цього часу буде досить, щоб зрозуміти, чи справляється вона зі своїми обов'язками і як ладнає з дитиною. І тільки після цього ви зможете спокійно довірити їй свою дитину.
8
Обговоріть список обов'язків няні і складіть приблизний список вимог, які вона повинна виконувати.
9
Дотримуйтесь дистанцію в спілкуванні. Чи не впускайте няню занадто близько у вашу сім'ю. Не обговорюйте особисті речі, а також не кажіть про гроші або дорогі покупки.
10
І головне, намагайтеся давати своїй дитині достатньо любові й уваги, щоб у нього не виникло відчуття непотрібності батькам. Навіть сама чудова няня не повинна замінити дитині матір.