Як застосовувати алое.

Одним з найбільш корисних домашніх рослин є алое . Його сік використовують для якнайшвидшого загоєння ран. Він відомий своїми протизапальними і антибактеріальними властивостями. Крім відкритих ран алое лікує шлунково-кишкові і легеневі захворювання, а також хвороби ЛОР-органів і ротової порожнини.
Інструкція
1
Для досягнення максимального ефекту від застосування соку алое важливо правильно його приготувати. Вибирайте листя не коротше 15 см зі злегка підсохлими кінчиками. Відламайте їх від стебла або зріжте у самого заснування. Цілющі властивості зберігаються в зрізаному аркуші близько трьох-чотирьох годин, тому важливо використовувати його протягом цього часу.
2
Якщо для лікування вам потрібен сік алое , то видавіть його з неочищеного листа. Для місцевого застосування набагато ефективніше використовувати м'якоть рослини - так сік виділятиметься поступово, тому лікувальний ефект буде більш виражений. Зріжте ножем шкірку алое і прикладайте м'якоть до відкритої рани.
3
Якщо для лікування вам потрібен лист разом з шкіркою, пропустіть його через м'ясорубку.
4
Так як свіжий сік швидко втрачає свої властивості, змішайте його зі спиртом в пропорції 4: 1 і приберіть в холодильник.
5
При опіках і відкритих ранах використовуйте тільки свіжий сік. Змащуйте уражене місце якомога частіше, і ефект проявиться вже через кілька годин. Якщо рана загноїлася, слід прикласти до неї м'якоть алое і зафіксувати її стерильною пов'язкою.
6
При захворюваннях ЛОР-органів і вірусних інфекціях слід закапувати в ніс свіжий сік алое . Дозування варіюється залежно від віку хворого і становить від двох крапель для трирічної дитини до восьми крапель дорослій людині.
7
При шлунково-кишкових захворюваннях можна жувати лист алое за півгодини до їди. Щоб гіркота рослини не так відчувалася, можна заїдати його медом.
8
У вигляді настоянки алое використовується при гіпертонії, онкологічних захворюваннях, хворобах дихальних шляхів і подагрі. Зазвичай в цих випадках тричі на день п'ють по столовій ложці самостійно приготовленого ліки. Для боротьби з післясмаком також рекомендовано використовувати мед.