Як влаштуватися на роботу студентам.

Який би веселої ні було життя студента, іноді і йому доводиться замислюватися про те, як заробити гроші. Однією стипендії для веселого життя явно не вистачає. Де ж студенту можна знайти додаткові джерела заробітку?
Інструкція
1
Якщо ви хочете не просто заробити, а отримати досвід роботи за своєю спеціальністю, то розраховувати на серйозний заробіток не потрібно. Адже роботодавцю набагато простіше взяти до себе фахівця з уже закінченим освітою, ніж витрачати час на навчання студента. Крім того, студенти очного відділення не мають можливості відпрацьовувати повний робочий день.
2
Найбільш прийнятний варіант для студента - влаштуватися на роботу , що не вимагає особливої кваліфікації. Звичайно, в основному це низькокваліфікована робота або низькооплачувана, що й відлякує студентів. Але ж не зробивши перший крок, неможливо стразу зайняти керівну посаду.
3
Де можна шукати роботу ? Для студентів найпростішим варіантом знайти роботу можуть стати спеціалізовані сайти з пошуку роботи. При запиті вакансії не забудьте відправити своє резюме, яке має бути грамотно складено.
4
Ще одна можливість працевлаштування - кадрові агентства. Мінусом такого пошуку роботи може стати плата за надану вакансію. У деяких вузах існує власний кадровий центр, в якому можуть бути робочі місця від компаній, цілеспрямовано шукають молодих фахівців для проходження практики.
5
Не треба забувати і різних ярмарках вакансій, які проводяться майже в кожному місті. Тут є реальна можливість працевлаштуватися, причому безпосередньо від роботодавця. Крім того, можна спробувати знайти спосіб підробітку через газети оголошень.
6
Шукайте роботу і через своїх знайомих. Не треба соромитися питати у родичів, друзів, працюючих одногрупників про вакантні місця.
7
Ще одна непогана можливість підзаробити - участь в промо-заходах. Багато рекламних агентств і торгові компанії орієнтовані саме на студентську аудиторію при пошуку промоутерів, кур'єрів і мерчендайзерів.
8
В основному студентів беруть на роботу в сферу обслуговування. В численні заклади харчування, роздрібні магазини весь час набирають персонал. Це і офіціанти, і бармени, і менеджери. Молодим людям можна влаштуватися вантажниками, охоронцями. завжди бувають відкритими вакансії двірників, прибиральників, підсобних робітників. Деякі студенти отримують гроші за свої знання, влаштувавшись, приміром, репетитором. Можна заробляти і допомагаючи писати курсові та дипломні роботи. Студенти факультетів іноземних мов вже під час навчання можуть знайти собі роботу викладачів і перекладачів. Влітку ж, коли немає занять, можливостей знайти роботу ще більше. Можна взяти участь в різних освітніх проектах з виїздом за кордон, влаштуватися вожатими в табори, підзаробити в студентських загонах.
Судження про те, що працювати можливо тільки після закінчення ВНЗ, вже давно застаріло. Багато сучасних студентів поєднують навчання з роботою. Варіантів для цього безліч: дистанційна робота, тимчасова підробіток, стажування, сумісництво або навіть робота на постійній основі.
Інструкція
1
Робота, яку практично без зусиль може знайти студент - це робота фрілансером, яка не має на увазі зарахування в штат. Зате у даного виду роботи є незаперечна перевага, а саме: студент може сам вибирати, яку роботу йому виконувати і коли саме (це може бути і написання статей, і створення логотипів, слоганів і так далі). А чи буде така робота тільки підробітком або стане стабільною, залежить тільки від вас.Еще одна перевага полягає в тому, що з наростанням вашого досвіду прийде і більш висока зарплата (пощастить, якщо знайдете постійного замовника, адже стабільність в даному випадку зайвою явно не буде ). Цей фактор залежить не стільки від ваших здібностей та вміння, скільки від везіння і удачі.Найті роботу фрілансером можна без проблем, достатньо лише вийти в інтернет і знайти відповідні сайти, благо, зараз їх є безліч . З їх числа цілком можна вибрати ті, що припадуть до душі.
2
Є й інший варіант - це стажування, то є робота, в процесі якої проводиться навчання якої-небудь спеціальності, але при цьому студент ще й отримує зарплату. На стажування зазвичай запрошуються студенти старших курсів та випускнікі.Чтоби знайти таку роботу , необхідно зв'язатися з менеджером з персоналу тієї компанії, в якій бажаєте зайняти місце. У менеджера ви можете дізнатися про можливість стажування та заявити йому про своє бажання співпрацювати. Свою кар'єру дуже багато студентів починають саме так.
3
Однак, не всі студенти знаходять роботу за фахом під час навчання. Але навіть у такому випадку є можливість працювати на постійній основі і заробляти власні кошти (це може бути робота офіціантом, розповсюджувачем товарів, кур'єром тощо). Вакансії можна знайти в інтернеті або звернутися безпосередньо в офіс тієї компанії, якій потрібні ваші послуги.
Корисна порада
Не зневіряйтеся, якщо початковий заробіток буде невисоким. Головне в навчальний період - це отримання досвіду, який безсумнівно стане в нагоді в майбутньому.