Як переслати відеофайл. Яким архівом пересилати відеофайли.

Особливість пересилання відеофайлів полягає в їх досить великих розмірах, які іноді перевищують ліміти, що встановлюються поштовими сервісами. Природний шлях вирішення проблеми - розбити відеофайл на наскільки частин. Є й альтернативні варіанти, наприклад, можна передати відео через сервіси файлообміну, які можуть працювати з досить великими файлами.
Інструкція
1
Використовуйте будь-яку прикладну програму для розбиття відеофайлу на кілька частин. Наприклад, якщо у вашій системі встановлений архіватор WinRAR, то клацніть файл правою кнопкою миші і виберіть в меню рядок «Додати до архіву ...». В результаті архіватор запуститься і відкриє вікно установок на вкладці «Загальні».
2
Знайдіть напис «Розділити на томи розміром (у байтах)» в нижньому лівому куті вкладки. В поле вводу, розміщеному нижче цього напису, необхідно вказати максимально допустимий розмір частин, на які архіватор повинен розбити відеофайл. Щоб позначити мегабайти, додайте до числа букву m - наприклад, 20 m.
3
Клацніть кнопку «OK» і WinRAR створить у цій же папці багатотомний архів, що складається з файлів зазначеного розміру. Вихідний файл при цьому залишиться в колишньому вигляді. Щоб відтворити відеофайл з архіву одержувачу буде достатньо двічі клацнути з кожного з отриманих файлів, решта встановлений в його системі архіватор зробить сам.
4
Відправте підготовлені файли по електронній пошті звичайним способом. Якщо ви використовуєте який-небудь поштовий клієнт, встановлений у вашому комп'ютері, то створивши лист і заповнивши як зазвичай всі необхідні поля, перетягніть перший файл багатотомного архіву в вікно редагування листа. Потім відправте лист з вкладенням і повторіть цю процедуру для кожного наступного файлу архіва.Еслі ви користуєтеся яким-небудь онлайн-сервісом, то авторизуйтесь, створіть лист в веб-інтерфейсі, заповніть необхідні поля і знайдіть посилання прикріплення вкладення. Наприклад, в сервісі Gmail вона поміщена на рядок нижче поля «Тема». Натисніть посилання, знайдіть в своєму комп'ютері перший з файлів архіву і клацніть «Відкрити». Надішліть листа з вкладенням і повторіть цю процедуру для решти файлів багатотомного архіву.
5
Інший спосіб пересилання - завантажити відеофайл (цілком або попередньо розбивши його на частини) на сервіс файлообміну і відправити одержувачу посилання на скачування. Для цього перейдіть на сайт сервісу і заповніть поля форми. Наприклад, на сайті сервісу iFolder початкова форма складається всього з одного поля і кнопки «Огляд». Клацнувши кнопку, знайдіть відеофайл в комп'ютері і натисніть "Відкрити". Після цього в форму додасться друга така ж рядок - якщо ви розбили відеофайл на частини, то повторіть процедуру пошуку і відкриття і для інших частин.
6
Натисніть на напис «Завантажити» і скрипти сервісу почнуть процес копіювання файлів з комп'ютера на сервер. На це може піти кілька хвилин або навіть декілька десятків хвилин, в залежності від сумарного розміру файлів. По закінченні процесу з'явиться таблиця зі списком всього завантаженого і форма, в якій можна вказати текстовий опис, прикріпити картинку-обкладинку, встановити пароль на скачування.
7
Заповніть потрібні поля, а також поле для введення вашого email-адреси і капча-коду. Потім натисніть посилання «підтвердити» і сервіс завантажить в ваш браузер фінальну сторінку з посиланнями для скачування, які й потрібно відправити одержувачу відеофайлу.