Як оформити зал квартири. оформлення залу в квартирі.

Найбільша кімната в квартирі, як правило, відводиться під зал - загальну кімнату. Ще її називають вітальні - як кому звичніше. Зал вважається особою квартири, її центром. Тут можна зібратися всім членам сім'ї, поспілкуватися з родичами, друзями, колегами. Часто зал стає і їдальні, і місцем для улюблених занять, і міні-кінотеатром. Як оформити зал , щоб він був комфортний у всіх своїх функціях?
Інструкція
1
Зручність, затишок, краса і грамотне зонування - важливі принципи інтер'єрного дизайну зал а. Меблі для цієї кімнати підбирається з урахуванням її сформованих функцій і побутового укладу сім'ї. Загальне правило: чим активніше задіяний елемент обстановки, тим доступніше і вільніше повинен бути прохід до нему.Еслі сімейні трапези - одна з головних і бажаних традицій сім'ї, обідній стіл може стати центром і головною прикрасою вітальні. Якщо сім'я частіше збирається в зал е для відпочинку, бесід, обговорень близьких для всіх тим, перегляду телевізійних передач, то актуальніше для господарів вдумливе оформлення просторової композиції з журнальним столиком, диваном та кріслами.
2
Якщо зал - місце для індивідуальних занять улюбленим ремеслом, важливо продумати, як до приміщення впишеться робоча зона. Це може бути куточок поруч з книжковою шафою, де ставиться письмовий стіл, секретер або спеціальний стіл-шафа для рукоділля та шиття.
3
Естетику вітальні, безумовно, «формує» освітлення. Воно повинно бути і загальним (люстри з матовими плафонами, класичний абажур або плоскі плафони) і місцевим - для кожної зони своє (настільні лампи, бра, торшери). Маючи кілька різних світильників, ви зможете маніпулювати ілюмінацією в залежності від потреб у створенні потрібної обстановки.
4
У спільної кімнати є ще одна особливість: саме тут оформлювальними рішеннями можна представити інтереси членів сім'ї, їх захоплення - рукоділля, колекціонування, фотосправа, спорт, читання. Це означає, що прикрасити зал можна не тільки покупними картинами і гобеленами, але і красивим декором власної роботи, вдалими дитячими малюнками, пам'ятними аматорськими фото, різними призами.
Зверніть увагу
Все частіше в кімнаті для прийому гостей встановлюється не тільки телевізор або домашній кінотеатр, а й спеціальні тумби, стійки, полиці під компакт-диски. Тут важливо не перевантажити інтер'єр «технічною естетикою» - все має бути органічно; При установці в залі телевізора або домашнього кінотеатру заміряйте відстань від крісел і дивана до екрану. Воно повинно відповідати ергономічним нормам.
Корисна порада
Вважається, що у вітальні не цілком доречна трансформована м'які меблі і застарілі книжкові полиці. Перевагу краще віддати книжковим вітрин з колекціями та іншими предметами особливої гордості їх власників; Додатковий затишок у залі можуть створити зелені острівці декоративних рослин. Для вітальні краще вибирати екзотичні.
Призначення залу в квартирі - це можливість зібрати разом всіх друзів і членів сім'ї, а інтер'єру - створити найбільш комфортну, затишну атмосферу для спілкування і приємного проведення часу. Якщо ви хочете мати саме такий зал, дійте!
Інструкція
1
Визначтеся з тим, як саме хочете оформити зал. Виберіть відповідну колірну гамму і намалюйте на папері план розміщення меблів.
2
Відправляйтеся в магазин і купіть всі необхідні матеріали, починаючи шпалерами і закінчуючи люстрою з розетками.
3
Приступайте до роботи. Почніть з поклейки шпалер і не забудьте, що клей потрібно використовувати строго відповідно до матеріалу шпалер. Потім переходьте на стелю і лише в самому кінці займіться підлогою.
4
Повісьте люстру і світильники, а також встановіть всі розетки і вимикачі.
5
Повісьте штори. Спадаючі дощі тюлю додадуть легкість і вишуканість дизайну.
6
Подумайте, чи не змінилися ваші плани щодо розміщення меблів. Якщо остаточний образ вашого залу почав представлятися вам зовсім по-іншому, то обміркуйте новий варіант заздалегідь. При цьому пам'ятайте, що кожен зал повинен мати своє ядро, тобто те місце, поряд з яким будуть збиратися домочадці або друзі. Це може бути телевізор або камін (якщо такий є). Як тільки остаточне рішення про те, як оформити зал, знайдено, приступайте до розстановки меблів. Якщо є громіздкі і великі предмети, типу багатофункціональної стінки, то почніть з них. Потім займіться іншими меблями. І не забудьте, що одним з головних, з естетичної і чисто споживчої точки зору предметів меблів, повинен бути симпатичний журнальний столик.
7
Огляньте свою вітальню. Чи відповідає вона тому, що ви хотіли отримати? Можливо, для створення більш затишною, але в той же час витонченою атмосфери не вистачає якихось деталей? Так? Тоді повісьте картини і розставте всілякі статуетки або інші витончені предмети іскусства.Соберіте своїх домочадців у вашому новому залі і відчуйте смак мрії, втіленої в реальність.