Як відпустити бороду. Як зробити бороду на фото.

Борода - для одного справжня гордість, а для іншого - просто цікавий експеримент. Згідно зі статистикою, бороданів і вусанів в країні цілих 20 відсотків. Ця зміна зовнішності дозволяє разюче відрізнятися від свого попереднього способу, підкреслювати або ховати певні риси обличчя і навіть міняти його овал. Однак у кожному разі, відрощуючи бороду , вам доведеться трохи помучитися. Принаймні морально, постійно відповідаючи на питання «А навіщо тобі це?».
Інструкція
1
Можливо, перед тим як відпустити бороду слід гарненько розглянути фото щасливих власників бороди, придивитися до бороданя на вулиці і навіть скористатися спеціальною комп'ютерною програмою, яка легко приміряє бороду до вашого фото.
2
Тому для початку запасіться спокоєм і адекватно реагуйте на всіх, хто намагається вивести вас з рівноваги. Пам'ятайте - борода зростатиме відносно довго, так що відповідати на питання доведеться нерідко. Для душевного спокою і щоб не зірватися приховайте на час все бритви, які знаходяться в межах досяжності. А то спокусі можна випадково і піддатися.
3
Будьте готові до того, що перший час борода буде постійно свербіти. А пізніше борода вимагатиме від вас постійного догляду і уваги. Правда, зараз у продажу є безліч спеціальних машинок, який полегшує цей процес. Більшість електричних бритв також має в комплекті спеціальний ніж, яким легко можна підправити бороду і надати їй ідеальну форму.
4
Подбайте і про спеціальну косметиці, яка зробить бороду ідеальною - слухняною і м'якою. Деякі бувалі бородані радять початківцям змащувати підборіддя касторовою олією. Тоді борода буде більш темною і густий. Ще один «косметичний» рада - протягом як мінімум двох тижнів змащуйте кожен день підборіддя реп'яхову олію. Це засіб однозначно прискорить процес росту бороди і зробить її густий і рівномірною.
5
Відпускаючи бороду , подумайте, який саме тип бороди вам подобатися. Можливо, підійде ледь помітна борідка, а може бути, варто ризикнути і завести розкішну довгу бороду . Але в будь-якому випадку пам'ятайте про необхідність постійного догляду, бо нічого так не псує зовнішність чоловіка, надаючи йому десяток-другий років віку, як неохайна борода. Тому бородань ні в якому разі не варто заздрити з точки зору відсутності в їх повсякденному побуті постійного гоління.