Як побудувати будиночок для дитини. Як побудувати маленький будиночок для дитини.

Діти дуже люблять споруджувати різного роду «притулку» з усього, що трапляється під руку. Варто підтримати бажання крихти мати затишний казковий куточок і побудувати для дитини яскравий і веселий будиночок-намет, який буде доречний і вдома, і на дачі.
Вам знадобиться
  • Щільна тканина (плащевка), нитки, ножиці, смужки матеріалу для оборок, тюль, липучка, бейка, обруч-підставу, кільце, поролон, клейова павутинка
Інструкція
1
З щільного матеріалу (найкраще брати плащевку: вона не сиплеться і можна не обробляти шви) треба викроїти чотири деталі для верхньої частини будиночка - у формі великих трапецій, закруглених знизу, - і чотири деталі для нижньої - у формі маленьких трикутників, також закруглених. Нижні деталі варто зшити між собою по поздовжніх краях. Вийде усічений конус. Верхні елементи слід зшити, щоб вийшла конусна шапка шатра. Потім верх необхідно пришити до низу будиночка.
2
Для оборки необхідно взяти дві довгі смужки тканини (з запасом). Їх потрібно скласти лицьовими сторонами. Потім потрібно розмітити оборку, прострочити, ближче до рядку зрізати припуски і вивернути. З смужки тканини необхідно зробити петлю і протягнути в неї кільце. Всі чотири маленьких конуса слід зшити між собою, вставивши петельку. Після петельку і оборку треба пришити до конусу.
3
Каркасом може стати обруч-хулахуп діаметром близько 50 см. Його можна закріпити зав'язками, які пришиваються в районі верхнього шва з виворітного боку.
4
Тепер пора вирізати вхід будиночка. З тюлю треба викроїти дві фіранки і приметать їх внахлест над дверима шатра. З кожного боку слід приметать зав'язки для фіранок. Поверх буде потрібно пришити широку косу бейку (смужку, випущену по шву для обробки) з тканини.
5
Для виготовлення підлоги варто вирізати з тканини два кола діаметром 1 м. На 3/4 круги слід зшити за допомогою стрічки, на яку попередньо треба прикріпити шматочки липучки. Всередину необхідно вставити поролон. Потім потрібно зашити що залишилася чверть. Низ шатра рекомендується обшити Бейко, на яку так само слід «прилаштувати» липучки. Липучки утримуватимуть шатро по периметру підлоги.
Корисна порада
З тюлю можна вирізати аплікації. Щоб напівпрозорі картинки не загубилися на тлі шатра, за допомогою клейової павутинки їх треба розташувати на білому матеріалі. Потім аплікації потрібно акуратно пристрочити на будиночок.
Почалися літні канікули. Діти весь свій вільний час проводять на повітрі, граючи у всілякі ігри. Завдання батьків полягає в тому, щоб створити умови для цікавого відпочинку дитини. Наприклад, виготовити будиночок для ігор.
Вам знадобиться
  • ялинові бруси, дошки, рейки, шурупи, ригель, крокви,
Інструкція
1
Сконструювати будиночок , в якому будуть із задоволенням грати ваші діти, нескладно. Для його виготовлення придбайте вісім НЕ струганих ялинових брусів, 110 дощок необхідної довжини і перетину. Також знадобляться рейки в кількості 7 штук. Причому 2 рейки повинні бути довжиною в 2000 мм, а решта - 700 мм.
2
Розкроїте по довжині і запиляєте під кутом 30 градусів верхні кінці крокв. Покладіть їх попарно і з'єднайте запилених кінці шурупами. Причому відстань між нижніми кінцями крокв не повинно перевищувати 3000 мм.
3
Сполучені крокви скріпіть ригелем за допомогою шурупів з потайною головкою. Перша кроквяна ферма готова. Зверху покладіть бруси наступних ферм, які так само мають бути розкриємо по довжині і з'єднані під кутом.
4
Встановіть опори під крокви. Опорами можуть служити цеглини, бетонні блоки або довгі дошки. Вивіряти опори слід по горизонталі. Причому проміжок між 2 і 3, 3 і 4 кроквяними фермами повинен бути рівний 800 мм.
5
Після установки конструкції приступайте до настилу підлог. За допомогою шурупів прикріпіть дошки до ригелів.
6
Обшийте тильну сторону будиночок а. Розташовуючи дошки горизонтально, прибийте їх цвяхами. Потім обріжте по краю.
7
При бажанні будиночок можна розділити на два приміщення. Для цього спереду на другий кроквяної фермі виготовте перегородку. Дошку необхідної довжини прикріпіть шурупами до покрівельних рейкам, які згодом потрібно буде приєднати до підлоги і крокв.
8
Покрийте дах. Однак врахуйте, що ділянка даху, де буде розташовуватися сходи необхідно залишити відкритим. Крити дах краще з напуском або методом «ялинки». Такими нехитрими діями можна побудувати будиночок , в якому із задоволенням будуть грати діти.