Як розібрати душову кабіну. душова кабіна розбір.

Розбирають душову кабінку при переїзді, при заміні на нову модель і т. Д. Демонтаж потрібно виробляти в певній послідовності і зробити це під силу кожному. До демонтажу відносяться роботи по відключенню кабінки від усіх комунікацій - електрики, каналізації, водопроводу, а також безпосередня розбирання самої конструкції.
Вам знадобиться
  • - відключити електроживлення;
  • - водопостачання;
  • - каналізацію;
  • - обробити герметик хімічною речовиною для розм'якшення (воно продається в будь-якому господарському магазині під різними торговими назвами і від різних виробників)
  • - зняти верх, стінки, піддон.
Інструкція
1
У першу чергу вимкніть душову кабінку від електрики, витягніть вилку, зніміть перетворювач напруги. Змотайте шнур на тримачі.
2
Закрийте контрольні крани на гарячої та холодної подачі води, відкрутіть заливальні шланги. Самі крани і трійники можна залишити. Вони знадобляться при підключенні нової душової кабінки. Навіть якщо ви їдете, то кабінку можуть підключати наступні мешканці без проведення зайвих робіт по врізці у водопровідну систему, тим більше що демонтовані крани і трійники не підходять для нової врізки, все одно доведеться купувати нові.
3
Від'єднайте кабінку від системи каналізації. Якщо монтаж був проведений на подвійний сифон, то демонтаж полягає лише в тому, що зливну трубу витягують з сифона. Якщо монтаж зроблений на розвідний трійник, відкрутіть різьблення або хомути, залежно від моделі душової кабінки.
4
Далі потрібно провести демонтаж всіх поличок, музичних приладів, якщо вони присутні, а також душового змішувача.
5
Тільки після підготовчих робіт можна проводити розбирання самої кабінки. Всі з'єднання, які були покриті водостійким герметиком, змастіть засобом для видалення герметика. Почекайте вказаний на упаковці час і починайте в швидкому темпі розбирати кабінку. Якщо за 10-15 хвилин зняти всі деталі, закріплені герметиком, не вдалося, то хімічний склад доведеться наносити знову.
6
Спочатку потрібно зняти верх, потім боки в порядку черговості, в якій закінчилася збірка. Тобто зніміть останню стінку, яку ви ставили при складанні. Для цього відкрутіть або отстегните кріпильні деталі і акуратно витягніть стінку. Зніміть двері, приберіть роликові механізми.
7
Заключним етапом йде демонтаж душового піддона. Найбільш легким способом є з'їм піддону на ніжках, його потрібно просто зняти і винести. Якщо у піддону ніжок немає, і він був закріплений на стяжці, доведеться по шматочку видовбувати всю стяжку, щоб звільнити піддон і провести зняття. При цьому варіанті часто піддони приходять в непридатність. На щастя піддони без ніжок є рідкістю.