Як зберегти здоров'я дитини.

Самопочуття малюка в ранньому віці залежить від різних факторів - наприклад, від погоди за вікном. Усі батьки мріють про те, щоб їх дитина була здоровою і веселим, але для того щоб зберегти і підтримати дитяче здоров'я , недостатньо просто хотіти цього - потрібно слідувати деяким правилам.
Інструкція
1
Якщо дитина чутливий до перепадів погоди, і зміна атмосферного тиску, вологості, температури, і інших показників призводить до поганого апетиту, поганому сну і простудних захворювань, важливо вжити заходів щодо захисту дитячого імунітету від зовнішніх факторів. Для цього стежте за тим, щоб малюк дотримувався режиму дня. Завжди укладайте дитини спати в один і той же час, і вночі, і вдень.
2
Перед сном, якщо дитина неспокійний, дайте йому кілька крапель настоянки пустирника - це дозволить йому розслабитися і заснути. Для того щоб дитина не відчував дискомфорту, побудьте поруч з ним перед сном, почитайте книгу, послухайте музику.
3
Також стежте за тим, щоб дитина чергував активні заняття та ігри з спокійними і розвиваючими, а також за тим, щоб дитина достатньо гуляв і багато часу проводив на свіжому повітрі. Тривалі прогулянки покращують сон дитини і підсилюють його імунітет.
4
Не забувайте про фізичну активність - фізкультура і плавання добре тренують здоров'я малюка, тому вдалою ідеєю буде записати дитини в басейн. Завдяки фізичним навантаженням, відповідним віком і рівнем розвитку, здоров'я дитини зміцнюватиметься, а м'язи і органи - розвиватися. Привчайте дитини до фізкультури з ранніх років, заохочуючи й хвалячи його за докладені до занять зусилля.
5
Забезпечте дитині своєчасну вакцинацію, щоб запобігти серйозним захворюванням, а також регулярно провітрюйте домашнє приміщення і зволожуйте повітря за допомогою пульверизатора або спеціального зволожувача.
6
Обробляйте слизову носа дитини спреєм зі стерилізованої морською водою. Час від часу водите дитини на профілактичний огляд у лікаря, щоб відстежувати зміни в організмі малюка і визначати, чи правильно він розвивається.
7
Харчування дитини має бути збалансованим і багатим вітамінами і корисними речовинами. Включіть в раціон дитини овочі, фрукти, зелень, каші, а також багато рідини. Виробіть у дитини звичку правильно харчуватися - раціон повинен бути різноманітним, він повинен включати і м'ясо, і рибу, і молочні продукти.
8
Не дозволяйте дитині їсти занадто багато солодкого. Зрідка пригощайте дитини темним шоколадом в невеликій кількості, щоб стимулювати вироблення гормону щастя.
9
Слідкуйте також і за власним здоров'я м - дитина чуйно реагує на зміну настрою і стану мами, тому вам важливо дбати і про власне самопочуття.