Як поставити банки. чи ставити банки при бронхіті.

Якщо раніше в кожній родині хворим ставили банки , то сьогодні цей метод лікування вважається застарілим і практично ніде не використовується. Однак лікувальний ефект правильно використовуваних банок дуже сильний, і про них не варто забувати. Тому кожному буде корисно дізнатися, як правильно поставити банки , і при яких захворюваннях вони допомагають пацієнту.
Інструкція
1
Правильно встановлена банку створює вакуум над шкірою, яка в свою чергу втягується всередину банки , що призводить до розширення судин і посиленню кровообігу. Тому банки часто використовують для зменшення запальних процесів при пневмонії, бронхіті, астмі, а також при радикуліті і невралгії.
2
Є також захворювання, при яких банки ставити не можна - це онкологічні захворювання, вірусна пневмонія і туберкульоз, а також вугрі. Приймайте рішення про лікування банками тільки після того, як це лікування схвалить і пропише лікар.
3
Якщо лікування потрібно при бронхіті або пневмонії, банки ставлять з боків від хребта і під лопатки, уникаючи області серця. Якщо присутній локальне запалення нерва або м'яза, банки ставлять на хворе місце.
4
Кількість банок не повинно бути менше 10 і більше 16. Для дітей не використовуйте більше восьми банок. Для підготовки до вакуумної терапії вам буде потрібно вазелін, спиця з ватним кінчиком, спирт, ковдра і рушник.
5
Спину хворого намажте невеликою кількістю вазеліну, а потім змочіть вату на спиці в спирту і підпаліть. Введіть гніт всередину банки на пару секунд, а потім відразу ж прикладіть банку до шкіри, змащеній вазеліном.
6
На відстані від 3 до 5 см встановіть ще одну банку, проробивши ті ж дії з гнітом. Коли всі банки будуть встановлені, накрийте їх рушником і ковдрою, а після 15 хвилин зніміть банки , акуратно відводячи їх убік по одній.
7
Біля краю банки натисніть на шкіру, щоб запустити всередину повітря, а потім зніміть банку. Витріть спину пацієнта від вазеліну і накрийте його ковдрою на півгодини. Через день процедуру можна повторити.
8
Виконуючи процедуру, дотримуйтеся обережності і не торкайтеся палаючим ґнотом шкіри пацієнта і країв банок. Для того щоб спирт не капнув з гнота на шкіру, відіжміть його перед тим, як підпалювати гніт.