Як відновити енергію.

Темп життя в наш час збільшився настільки, що багато людей не встигають заповнювати запаси витраченої енергії, і досить швидко "згорають", втрачаючи життєві сили. Цього можна уникнути, якщо знати прості правила відновлення життєвої енергії, і дотримуватися їх протягом усього життя. Якщо ці правила стануть для вас природним способом існування, ви не будете відчувати нестачі в життєвій силі і емоційному здоров'я.
Інструкція
1
Робіть ті речі, які приносять вам справжню користь. Серед них - правильний раціон харчування, який повинен включати в себе збалансовану і здорову їжу. Приймайте їжу кілька разів на день маленькими порціями - це дозволить грамотно розподілити енергію на весь день.
2
Не забувайте снідати вранці, а також по можливості знижуйте кількість споживаного цукру. Кожен день випивайте не менше літра чистої води і збільште фізичну активність - не менше трьох разів на тиждень займайтеся фізкультурою, так як це піднімає життєвий тонус і зміцнює організм.
3
Привчіть себе раніше лягати спати - тоді раннє пробудження не викличе у вас дискомфорту. Намагайтеся щодня лягати спати в один і той же час і прокидатися також в один і той же час. Цей режим з часом закріпиться в ваших біоритми, і сон стане більш здоровим і спокійним, а ви, прокидаючись, будете почувати себе відпочивши і не розбитими.
4
Кожні 90 або 120 хвилин свого часу відновлюйте сили - випийте води, поїжте, зробіть гімнастику. Це дозволить відновити концентрацію уваги після циклічного занепаду сил.
5
Крім того, два рази на тиждень влаштовуйте собі спортивні тренування з обтяженнями - це запобіжить появі безлічі захворювань, прискорить обмін речовин і допоможе відновити енергію і накопичити її для подальшої діяльності.
Зверніть увагу
Навіть штучно створені предмети поступово, вбирала енергію своїх творців і оточення, теж мають свою енергетичну забарвлення. Ми, люди, теж не виняток, а скоріше навіть можемо бути генераторами цієї енергії, званої життям. Ось три нешкідливих ради - як відновити і поповнити енергію.
Корисна порада
Як відновити жіночу енергію.Женская енергія. Якщо ви хочете почати омолоджуватися і відновлювати свою жіночність постарайтеся лягати в 22.00. Бо саме з 22.00 до 1.00 час, коли йде відновлення жіночої гормональної системи. Якщо ви регулярно лягаєте далеко після опівночі то врядли вам вдасться довго залишатися енергійною і виглядати молодо.