Як намалювати окуляри.

Якщо у вас прекрасний зір, але ви мрієте про фотографії в стильних і красивих окулярах, не поспішайте витрачати гроші на очки , які вам не потрібні ні для чого, крім фотосесій. Прикрасити себе очками ви можете за допомогою графічного редактора Adobe Photoshop - їх можна намалювати так майстерно, що фотографія буде виглядати достовірно, і ніхто не здогадається, що очки на фото несправжні.
Інструкція
1
Завантажте Фотошоп і відкрийте фотографію, на якій ваше обличчя зображено в фас, чітко і крупно. На панелі інструментів виберіть опцію Rounded Rectangular Tool, що дозволяє намалювати прямокутник з округленими краями.
2
Потім, обравши повну заливку прямокутника чорним кольором, створіть новий шар і на новому шарі намалюйте поверх очі на фотографії невеликий прямокутник, рівний розміру одного окуляра очок. Клікніть по новому шару двічі, щоб відкрити розділ Layer Style, в якому можна додати деякі ефекти шару.
3
Виберіть вкладку Bevel and Emboss і встановіть значення Inner Bevel Smooth з глибиною 241 і розміром 13. Після цього зменшіть прозорість шару (Opacity) до 30% - прямокутник придбає вид напівпрозорого скла з відблиском.
4
Продублируйте шар з окуляром (Duplicate Layer) і знову відкрийте розділ редагування Layer Style - цього разу у вкладці Bevel and Emboss встановіть значення стилю Stroke Emboss і Chisel Hard, глибину встановіть на 241, а розмір - на 2 пікселя. Перейдіть до вкладки стилів Stroke, виберіть розмір в 1 піксель, встановіть позицію обведення Inside і переконайтеся, що у вас обраний чорний колір.
5
Виділіть шар з окуляром очок, клікнувши на нього із затиснутою клавішею Ctrl, а потім відкрийте розділ Select -> Modify і виберіть пункт Contract з невеликим значенням. Створіть новий шар і залийте виділення чорно-білим лінійним градієнтом, після чого підніміть шар наверх. Режим змішування шару встановіть на Screen, а прозорість зменшіть до 40%.
6
На панелі інструментів виберіть Elliptical Shape Tool і чорним кольором намалюйте маленький овал в районі перенісся з внутрішньої сторони окуляра, а потім виберіть Line Tool і акуратно з'єднайте його похилій лінією з оправою. Для зручності ви можете збільшити масштаб фотографії.
7
Шар з окуляром продублюйте і відобразіть його дзеркально (Flip Horizontal), а потім за допомогою інструменту переміщення помістіть другий окуляр на друге око. Тепер створіть новий шар і вибравши опцію Pen Tool на панелі інструментів, намалюйте між окулярами на переніссі перемичку з такою ж товщиною, як і у оправи. Потім намалюйте дужки окулярів і об'єднаєте шари.