Як зробити щит.

На початку 90-х років відкрився "залізна завіса", все частіше можна було почути про фантастах і їхніх творах. І в нашу країну прийшли руху толкієністів. Люди хотіли відчувати себе ліричними героями творів, які величезним скопом стали проникати на полиці книжкових магазинів. Серед шанувальників цього жанру з'являлися люди бажають брати участь в битвах і уявляти, що вони ельфи, воїни і т.д. У зв'язку з цим з'явилися різні "секти", які проголошували бої на мечах та інші битви. З підручних матеріалів виготовлялися мечі, щити і обмундирування.
Вам знадобиться
  • - деревний матеріал
  • - цвяхи
  • - кусачки
  • - лобзик
  • - молоток
  • - мотузковий шнур
  • - олівець
  • - тканина для обшивки
Інструкція
1
Для початку виготовляється основа щита, як правило, щити виготовляють круглої форми. Візьміть шматок фанери, вбийте невеликий цвях. На цвях намотайте мотузку, до кінця мотузки прикріпіть олівець. Накресліть коло, використовуючи мотузку з олівцем як циркуль. В центрі вашого щита накресліть коло, в яку зможе поміститися ваш кулак. Виріжте лобзиком по контуру основу щита і отвір для кулака.
2
Після виготовлення основи щита приступите до виготовлення утримувача щита. Також вам знадобиться зробити 2 скріплюючі планки, для надійності й міцності вашого щита. Для скріплення всіх виготовлених додаткових деталей на щиті використовуйте цвяхи з капелюшками або клепки. Діаметр цвяхів повинен скласти 3-4 мм, а діаметр капелюшків 5-6 мм. Якщо цвяхи повністю проходять через весь щит, то випирають частини цвяхів приберіть кусачками.
3
Підберіть тканину для обшивки вашого майбутнього щита. Необхідно нанести клей на щит і тканина. Тканина необхідно добре натягнути і закріпити на звороті щита. Скористайтеся смужкою оцинкованого заліза для оббивки країв щита - це збереже його цілісність на довгі годи.Для надання вигляду старого дерева необхідно щит обробити морилкою. Якщо ні морилки, то натріть поверхню воском і потримайте над запаленою плітой.Завершеніем виготовлення щита служить нанесення орнаментів на поверхню щита.