Як зробити ластівку.

У дитинстві кожна дитина вмів вирізати з паперу різні фігурки, а також майструвати літачки і запускати їх в повітря. Майже всі пам'ятають, як складати літаки з паперу, але майже ніхто не знає, як скласти з паперу ластівку , яка теж може літати, якщо ви запустите її вгору. Для того щоб змайструвати ластівку , вам буде потрібно простий зошита листок або лист офісного паперу формату А4.
Інструкція
1
Розріжте лист на дві частини - так, щоб у вас в руках опинився рівносторонній квадрат і вузька смуга, що залишилася від аркуша А4. Квадратну деталь зігніть по двох діагоналях, перехрещуючи їх у центрі, після чого зігніть квадрат по горизонталі, а потім по вертикалі, щоб отримати поперечні складки.
2
Пропрасуйте складки і складіть папір діагональними складками назовні, а поперечними складками - всередину. Два бічних кута верхнього шару паперу загніть вгору, поєднавши їх з центральною лінією вийшла трикутної фігури так, щоб у вас вийшов в центрі великого трикутника маленький ромб. Бічні краї ромба загніть до центральної лінії, щоб ромб став подовженим і вузьким.
3
Розігніть фігурку, а потім зігніть до центральної лінії два верхніх краю ромба і знову розгорніть його. Тепер акуратно вирівняйте один з одним отримані чотири точки - дві лівих точки і дві правих точки повинні зустрітися в центрі.
4
Добийтеся потрібного результату - у вийшла фігури з боків повинні розташовуватися гострі кінчики, спрямовані вліво і вправо. Притисніть ці кінчики до фігури і загніть їх вгору, щоб вони були спрямовані до вершини великого трикутника.
5
Тепер візьміть вузьку смугу паперу, яку ви відрізали на самому початку, і зігніть її вздовж навпіл. Загніть два верхніх куточка до центрального згину, а потім вийшов гострим кутом вставте смугу-хвіст в великий трикутник через його нижній кишеню.
6
Верхню деталь ластівки зігніть навпіл від себе, щоб зафіксувати її і розкрити крила і голову. Кінчик хвоста зріжте так, щоб він набув форму вилки, нагадуючи хвіст справжньої ластівки.