Як зробити рибальський ящик.

Рибальський ящик - це необхідна річ для кожного рибалки. Використовується як контейнер для риболовних снастей, прикормки та інших потрібних предметів. Такий ящик може бути пристосований і для сидіння. Він повинен бути містким і не повинен пропускати вологу. Лямки або ремінь повинні регулюватися, а його вага не втомлювати рибалки.
Вам знадобиться
 • Фанера, дошки, бруски, металеві кутники, шурупи, брезент, поролон, морозильна камера від старого холодильника, меблевий степлер.
Інструкція
1
Зробити рибальське ящик можна з фанери. Для цього випиляєте потрібні деталі: днище боковини, кришку. Всі заготовки скріпіть між собою брусками перетином 20х20 мм за допомогою цвяхів.
2
Для великого ящик а прямокутної форми використовуйте такі розміри: висота - 320 мм, довжина - 400 мм, ширина - 150 мм. Для маленького ящик а: висота - 280 мм, довжина - 320 мм, ширина - 120 мм. Днище зробіть з осикових або липових дощечок товщиною - 6 мм. Кути ящик а зміцните металевими косинцями.
3
Кришку ящик а обтягніть дерматином, щоб вона була м'якою. На кришці з внутрішньої сторони прикріпіть гумові смужки, для розміщення вудки.
4
До готового ящик у прикріпіть ремінь. Для полегшення в зимовий час зробіть полози для ящик а з дитячих лиж.
5
Інший варіант рибальського ящик а - з морозильної камери старого прийшов в непридатність холодильника. Відокремте від камери трубки, по яких йшов фреон.
6
Дно для такого ящик а зробіть з дерев'яної дошки товщиною 3 см. Дошку гарненько просушіть, обстругати рубанком. Випиляєте з неї днище необхідної вам форми і зачистите. Від проникнення води вставте між стінками корпусу та днищем смужку гуми для ущільнення. Можна використовувати велосипедну камеру. Обтягніть торці днища гумою і закріпіть до корпусу шурупами, відступаючи від низу 4 см.
7
Днище ящик а покрийте фарбою або оліфою з зовнішнього боку. Шар фарби запобігти потраплянню води в ящик . Не забувайте місце для ящик а на льоду очищати від снігу.
8
Кришку для ящик а випиляєте з товстої фанери з урахуванням напуску з боків і спереду. Надайте заготівлі необхідну форму. Зверху на заготовку покладіть поролон і обтягніть брезентом. Меблевим степлером прикріпіть краї брезенту до фанери. Отриману кришку з'єднайте з корпусом стрічковим шарніром за допомогою шурупів.
9
В рибальському ящик е зробіть відділення з обрізків дошки. Випиляєте потрібного розміру заготовки, обробіть їх і вертикально помістіть всередину ящик а. Закріпіть до корпусу шурупами. Такий рибальське ящик вам прослужить довго.
Любителі-рибалки ще з осені починають активно готуватися до зимової риболовлі. Зі снастями і амуніцією питання нескладний, а от з приладдям для рибного лову справи йдуть трохи важче. Мало хто може дозволити собі придбати в магазині рибальський ящик . Тому запасіться терпінням, часом і приступайте до виготовлення міцного ящик а.
Вам знадобиться
 • - металевий корпус від старої морозильної камери;
 • - дошка хвойної породи;
 • - рубанок;
 • - лобзик;
 • - наждачний папір;
 • - шурупи;
 • - гума;
 • - фарба або оліфа;
 • - фанера;
 • - губка;
 • - брезент;
 • - меблевий степлер;
 • - дерев'яні бруски;
 • - міцний ремінь.
Інструкція
1
Самий практичний і менш важкий рибальський ящик можна виготовити з морозильної камери, витягнутої з старого радянського холодильника, що стало непридатним. Відокремте від камери металеві трубки, по яких проходив газ (фріон). Ось і готовий корпус для рибальського ящик а.
2
Візьміть дошку хвойної породи, її товщина повинна становити два-три сантиметри, а ширина повинна відповідати розмірам ящик а. Ретельно просушіть дошку і построгать її рубанком. Перенесіть розміри днища ящик а на дерево. За допомогою лобзика випиляєте потрібну форму днища і зачистите краю наждачним папером, покрийте зовнішню сторону дошки фарбою або оліфою.
3
Вставте між стінками корпусу і днищем ущільнювальну смужку гуми, вона допоможе запобігти проникненню талої води в ящик , особливо навесні. Гуму можна взяти від старої велосипедної камери, обтягніть їй торці дна і, відступивши від нижнього краю три-п'ять сантиметрів, закріпіть до стінок ящик а за допомогою шурупів.
4
З товстої фанери випиляєте лобзиком кришку для ящик а, при цьому враховуйте невеликі напуски з боків і спереду. На зроблену фанерну заготовку покладіть губку або поролон і обтягніть брезентовій тканиною. Закріпіть краю брезенту до фанери меблевим степлером з нижньої сторони кришки.
5
З'єднайте виготовлену кришку з корпусом ящик а невеликими шарнірами, використовуючи шурупи необхідної величини. Вставте з внутрішньої сторони корпусу невеликий дерев'яний брусок, в нього то і вріжуться шурупи, що з'єднують шарніри. При необхідності можна зробити в рибальському ящик е кілька відділень з обрізків дошки (для снастей, продуктів і видобутку). Помістіть отпіленние заготовки у вертикальному положенні в корпус і закріпіть шурупами до стінок.
6
Для зручності перенесення риболовного ящик а вам буде потрібно міцний і широкий ремінь, який слід закріпити за допомогою болтів до бічних сторін корпуса, попередньо зробивши отвори в боковинах. Рибальський ящик готовий, він досить міцний, зручний і довговічний.