Як отримати візу до Швейцарії.

Для того щоб отримати візу в Швейцарію зверніться особисто до візового відділу. Якщо ви їсте на власному автомобілі, то у вас має бути міжнародне водійське посвідчення та його копія, копія свідоцтва про реєстрацію та "зелена карта".
Інструкція
1
Заповніть анкету (підійде німецька, французька, англійська або італійська мова) і підпишіть її. Візьміть з собою паспорт, дія якого поширюється на термін більше трьох місяців з дня виїзду з Швейцарії.
2
Приготуйте одну фотографію паспортного формату, фотографія повинна бути свіжою, без пошкоджень. Надайте копії ваших всіх діючих віз.
3
Підготуйте документ, який підтверджує, що ви забронювали готель або квартиру, а також внесли передоплату за надане вам тимчасово місце для проживання.
4
Прикладіть довідку про заробітну плату, яку ви отримали за останні три місяці. Довідка має бути переведена на державну мову Швейцарії (будь-який з них) або на англійську мову.
5
Зніміть копію трудової книжки (першу і останню сторінку з вказаним місцем роботи).
6
Ви повинні мати при собі виписку з банківського рахунку, що охоплює останні три місяці або дорожні чеки плюс їх копії в еквіваленті 100 швейцарських франків одній людині на добу. Можна використовувати інше підтвердження наявних в достатній кількості грошових коштів, щоб прожити в Швейцарії.
7
Зробіть передоплату за авіаквиток або візьміть роздруківку електронного квитка з встановленими датами туди і назад. Причому, потрібен і оригінал, і копія. Сплатите квитанцію за візу .
8
Гостьова віза видається на термін перебування до 90 днів. Умови отримання візи майже не відрізняються. Якщо ви в перший раз вирушаєте в Швейцарію, то заповніть Декларацію про фінансову відповідальність.
9
Щоб отримати бізнес- візу в Швейцарію, ви повинні до названих вище документів додати оригінал листа-запрошення від представників фірми в Швейцарії. У запрошенні повинні чітко вказуватися ваше ім'я, прізвище, дата народження, мета і терміни поїздки, а також скільки разів ви в'їжджали в Швейцарію.
Зверніть увагу
Під час розгляду вашої заяви посольство Швейцарії має право попросити вас, щоб ви представили додаткові документи або запросити на співбесіду.