Як потрапити до Німеччини. Як пакистанці потрапляють в германію.

Німеччина - прекрасна європейська країна з високим рівнем життя, цікавою архітектурою і оригінальною культурою. Для тих, хто хоче побувати в цій чудовій країні, нижче перераховані поради про те, якими шляхами можна потрапити в Німеччину .
Інструкція
1
Рушайте в Німеччину в якості туриста. Найпростіший і легко досягається спосіб для перебування в країні - туризм. Зробіть закордонний паспорт, потім зверніться до турфірми (бажано в кілька, щоб було з чого вибирати) і визначитеся з туром.Можно поїхати в автобусний тур і відвідати найцікавіші міста Німеччини, а також і міста сусідніх країн. Можна вибрати тур виключно в Німеччину і навіть обійтися без автобуса, а прилетіти туди на літаку. Потім подорожувати по Німеччині вже по заздалегідь заготовленим турфірмою маршруту.Также можна самостійно відправитися в Німеччину на особистому авто. Для подорожі вам знадобитися зробити Шенгенську візу в посольстві/консульстві Німеччини. Самостійний туризм завжди цікавіше і може бути дешевше, проте доводиться брати всю організацію поїздки на себе.
2
Поїдьте в Німеччину на навчання. Якщо ви хочете не просто побувати в цій країні пару тижнів, а пожити якийсь час, то можна поїхати в Німеччину за різними освітніми программам.Проще всього поїхати в Німеччину для вивчення німецької мови. Освітні тури надають багато туристичні фірми. Вам залишається визначитися тільки з ціною та бажаним рівнем німецької мови. Навчання може тривати від декількох тижнів до декількох месяцев.Імеется варіант поїхати навчатися в Німеччину за своєю спеціальністю, якщо у вашому навчальному закладі є така можливість, приміром, поїхати туди з обміну або виграти освітній грант на навчання в Німеччини.
3
Працюйте і живіть у Німеччині. Не те щоб цей варіант дуже легкий, так як робочу візу в Німеччину отримати значно складніше, ніж туристичну, однак якщо ви мрієте залишитися легально жити в цій країні, то отримання робочої візи буде для цього першим шагом.Далее вам потрібно буде отримати вид на проживання, а потім, проживши певну кількість років у Німеччині, і не порушуючи місцеві закони, можна буде спробувати отримати громадянство Федеративну Республіки Німеччина, щоб перебувати в цій країні скільки вам завгодно.