Як малювати вії.

Далеко не все від природи володіють шикарними об'ємними віями, саме тому жінки охоче користуються послугами з нарощування вій або приклеюють накладні вії самостійно. Однак, якщо ви не хочете видозмінювати свою зовнішність, але при цьому хочете отримати гарну фотографію з виразними довгими віями, вам може допомогти Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Для початку знайдіть в інтернеті кисті у вигляді вій різної форми і різного об'єму, скачайте вподобані кисті і встановіть їх в Фотошопі. Відкрийте фотографію, на якій ви хочете прикрасити свої очі новими віями, і збільшіть масштаб зображення, щоб робота на очах була більш акуратною.
2
Оберіть на палітрі відповідний колір для вій - наприклад, чорний або темно-коричневий, а потім створіть новий шар (Create new layer). Клікніть один раз на новому шарі в палітрі шарів, щоб активувати його, і потім виберіть інструмент кисті (Brush Tool) на панелі інструментів. У списку кистей, який можна розгорнути, натиснувши в панелі управління пензлем на стрілочку, знайдіть завантажені кисті у вигляді вій.
3
Виберіть відповідну кисть і один раз клікніть мишею на око на фотографії. Швидше за все, вії вії не стануть відповідати розміру очей.
4
Тепер відкрийте меню Edit і виберіть опцію Free Transform> Warp, щоб деформувати вії і домогтися максимальної відповідності їх форми контурах вашого ока. Акуратно розтягуйте, звужуйте і розширюйте вії по напрямних лініях і точкам, намагаючись розмістити нижній дугоподібний край вій точно на верхньому столітті.
5
Кінчики вій не повинні перекривати брови - якщо вони це роблять, злегка стисніть вії по вертикалі. Те ж саме зробіть з другим оком - створіть ще один шар, після чого виберіть парну кисть, відповідну другій оці, і встановіть такі ж вії на друге око, виконуючи описані дії по деформації і підгонці кисті.
6
Також ви можете не шукати другу кисть для симетричного очі, а вибрати в меню Free Transform опцію Flip Horizontal і скопіювати вії , відбивши їх по горизонталі дзеркально.
7
Злегка зменшіть непрозорість шару з віями - так вони будуть виглядати природніше і красивіше.