Як вибрати горіхи.

Ще в давні часи горіхи цінувалися за свої поживні властивості і унікальний склад вітамінів і мікроелементів. Горіхи, незалежно від сорту, являють собою дуже корисний і ситний продукт. Лікарі рекомендують кожній людині вживати щодня хоча б по жменьці горіхів. Однак користь для здоров'я несуть тільки стиглі і свіжі горіхи .
Інструкція
1
На жаль, на прилавках сучасних магазинів можна зустріти підробки практично всіх продуктів, включаючи горіхи . Так як же вибрати для своєї сім'ї якісні волоські горіхи , кешью, фундук, мигдаль, фісташки, кедрові горіхи і арахіс? Перш за все, уважно придивіться до упаковки, в якій продаються горіхи . Найчастіше горіхи продають у пакетиках. Придивіться до якості друку - якщо написи легко стираються, то, швидше за все, перед вами продукція недобросовісного виробника. Також огляньте шви пакетика, він повинен бути щільно запаяний без отворів і зазубрінок.
2
Купуючи горіхи в пакетиках, зверніть увагу на термін придатності, який вказує виробник. Максимально можливий термін зберігання горіхів в пластиці становить шість місяців, після чого жири, що містяться в горіхах, псуються, а сам горіх стає небезпечним для вживання. Якщо термін придатності горіхів на пакеті складає один рік, ні в якому разі не купуйте цей продукт.
3
Купуючи волоські горіхи в магазині, віддайте переваги неочищеним ядрам в шкаралупі. Шкаралупа волоських горіхів повинна бути рівною, без тріщин і сколів. Краще вибирати горіхи потяжелее - при трясці хороші ядра видають деренчливий звук. Якщо ж ви вибираєте чищені горіхи , то ні в якому разі не купуйте подрібнені ядра. Термін придатності у таких горіхів скорочується в рази, вони дуже швидко псуються.
4
Купуючи горіхи , також зверніть увагу на те, з якої країни вони завезені. Кращі кедрові горіхи виростають на Далекому Сході, в Сибіру, а також у Пакистані та Італії. Родина найсмачніших і ароматних волоських горіхів - це Франція, а найкращі фісташки везуть до нас з Ірану. Якщо говорити про арахіс, то більша частина арахісу на прилавках приїжджає до нас з Китаю внаслідок його дешевизни. Однак, арахіс, вирощений в Аргентині та США, відрізняється більш насиченим смаком.
5
Ще один популярний в наших краях орех- це кешью. Кешью родом з Бразилії, тому на його транспортування можуть йти довгі місяці. Через неправильне зберігання і перевезення кешью швидко втрачає свої смакові якості. Купуючи кешью, вибирайте рівні ядерця без жовтуватих плям. Якщо від горіхів виходить прогірклий запах, значить, вони занадто залежалися на полиці і їх купувати не варто.
Волоський горіх - один з найкорисніших для організму. Рекомендується з'їдати кілька горіхів щодня в якості джерела вітамінів і мінералів. У волоських горіхах містяться залізо, мідь, кобальт, ненасичені жирні кислоти, білок, більше двох десятків незамінних амінокислот, вітаміни групи В, вітаміни C і PP та чимало інших корисних речовин.
Вам знадобиться
  • - волоські горіхи;
  • - ємності з щільно прилеглими кришками для зберігання.
Інструкція
1
Купуючи волоські горіхи, поцікавтеся, що за сорт перед вами. Кращими сортами вважаються «Гіссарський», «Ідеал», «Тонкоскорлупний», «Батьківщина» і «Узбецький швидкоплідний».
2
Дізнайтеся і рік врожаю горіхів. У волоських горіхах багато жирів, які при високій температурі і під час перебування на повітрі можуть надати ядрам прогірклий смак. Зберігати горіхи тривалий час складно. У мішках або ящиках вони можуть лежати, не втрачаючи смакових якостей, лише до кінця зими.
3
Купуючи волоські горіхи на ринку, опустіть руку в мішок з ними. Не варто брати вологі або прохолодні. Нерідко недобросовісні продавці додають для ваги воду. Змочені таким чином горіхи швидко псуються.
4
Волоський горіх, поки він росте на дереві, оточений навколоплідної шкіркою. Вона висихає і тріскається, якщо горіх дозрів. Купуючи волоські горіхи, зверніть увагу, чи є на шкаралупі залишки зеленої оболонки. У цьому випадку горіхи, особливо якщо вони невеликого розміру, вважаються ще незрілим.
5
Вибирайте великі горіхи з тонкою (не більше півтора міліметрів) шкаралупою. Краще купувати подовжені плоди, адже у круглих горіхів зазвичай більш товста шкаралупа, а значить, менше ядро.
6
Легкі по вазі горіхи - найчастіше зіпсовані або порожні. У шкаралупі горіхів не повинно бути тріщин і дірочок.
7
У волоського горіха з гладкою шкаралупою всередині мало перегородок. Якщо є можливість розколоти плід на пробу, то майте на увазі, що самі смачні й корисні ядра - покриті світлою плівкою із золотистим відтінком.
8
Якісні волоські горіхи при бажанні можна розкрити, здушивши пальцями. Ядра волоських горіхів повинні бути щільними і пружними. Вони розламуються з тонким хрестом. Однак дуже крихкі, як ніби паперові волоські горіхи брати не слід: вони швидко пліснявіють при зберіганні.
9
При покупці чищених горіхів вибирайте хрусткі і об'ємні. Горіхи не повинні бути млявими і зморщеними.
Зверніть увагу
Чим світліше забарвлення волоських горіхів, тим менше вони будуть гірчити.
Корисна порада
У домашніх умовах волоські горіхи краще зберігати в жерстяних, скляних або глиняних ємностях з щільно закриваються кришками.