Як зробити папільйотки.

Про гарні кучериках мріють багато дівчат, від природи наділені прямими і гладкими волоссям. Для завивки волосся використовуються найрізноманітніші способи - від хімічної завивки в спеціалізованих салонах до домашнього накручування волосся на бігуді. У домашніх умовах не так важко дістати привабливі локони, навіть якщо у вас немає бигудей - для цього потрібно всього лише навчитися накручувати папільйотки .
Інструкція
1
Незважаючи на те, що накручування волосся на папільйотки вимагає тривалого очікування результату - протягом ночі - результат виправдовує себе, оскільки така завивка прикрашає вас пишними і дрібними кучерями. Для виготовлення папільоток вам потрібно папір і відріз непотрібної тканини - льону або бавовни.
2
В якості паперу зручно використовувати прості паперові серветки або одноразові носові хусточки. Тканина наріжте ножицями на вузькі смуги шириною 2 см і довжиною 15 см. Наріжте якомога більше смуг, якщо хочете завити багато кучерів.
3
Тепер візьміть паперові серветки. Якщо серветки чотирьохшарові, розділіть їх навпіл, щоб використовувати в завивці двошарові частини. Покладіть паперовий лист перед собою вертикально, а смужку тканини поверх нього - горизонтально. Загорніть смужку тканини в папір. Повторіть те ж саме з кожним відрізом тканини і кожної паперової деталлю, поки у вас на руках не виявиться набір однакових папільоток.
4
Накручуйте папільйотки на чисті і сухі волосся. Для зручності розділіть волосся на сектори і кожен сектор, крім того, з яким ви працюєте, закріплюйте затискачем, щоб зайве волосся не заважали накручувати вибрані пасма. Починайте накручувати папільйотки з потилиці, розчісуючи пасма вологою гребінцем.
5
Пасмо накрутите на центральну частину папільйотки , а потім, щоб зафіксувати її, зав'яжіть смугу тканини на вузол, закріплюючи папильотку на пасма. Поступово просувайтеся від потилиці до чола, накручуючи нові пасма і фіксуючи нові папільйотки . Перед сном закрийте голову хусткою, а на ранок зніміть папільйотки , розв'язуючи смужки тканини і розкручуючи пасма.
Бажання змінюватися і виглядати красиво властиво кожній жінці. І це відноситься не тільки до одягу або макіяжу. Нова зачіска може змінити людину до невпізнанності. Багато пані, що мають пряме волосся, мріють про дрібні кучериках. Домогтися цього можна, використовуючи папільйотки.
Вам знадобиться
  • - папільйотки;
  • - гребінець;
  • - засіб для укладання;
  • - лак для волосся;
  • - фен;
  • - рушник.
Інструкція
1
Ретельно вимийте волосся шампунем для вашого типу волосся і злегка підсушіть їх за допомогою товстого рушники. Нанесіть на них засіб для укладання, яким ви зазвичай користуєтеся, і починайте накручувати пасма волосся на папільйотки: акуратно розчешіть і туго натягніть пасмо волосся і рівномірно намотайте її на папильотку від кінчика на бажану довжину. Для кріплення папільйотки забезпечені спеціальними скобами.
2
Щоб створити дуже пишну зачіску, пасма перед накручування слід скрутити джгутами. Якщо у вас прямі або рівно стрижені волосся, то ви можете отримати тільки лише легкі хвилі. При стрижці ступенями можна домогтися тугих кучерів. Щоб отримати хвилю волосся над чолом, скористайтеся кліпсами, зажимами або спеціальними гребінцями. Для створення на голові романтичного «художнього безладу» потрібно накручувати папільйотки в шаховому порядку. Одна пасмо вперед, одна пасмо назад, одна пасмо вправо, інша - вліво.
3
Якщо ви використовували папільйотки ввечері, можете сміливо лягати спати прямо в них. Волосся в папільйотках сохнуть досить довго внаслідок поганої циркуляції повітря. Для прискорення процесу можна використовувати фен або сушильний ковпак. Для сушіння слід вибрати не занадто високу температуру повітря. Другий варіант - накручувати на папільйотки вже підсушені волосся, які змочені фіксатором у вигляді піни.
4
відчеплений папільйотки, будьте обережні, особливо, якщо ваше волосся тонкі. Знімати їх слід тільки з сухого волосся, інакше можна завдати шкоди не тільки самому волосу, але і його корені. Видаляйте папільйотки по одній, не кваплячись, акуратно розкручуючи пасма. Укладіть волосся пальцями або використовуйте гребінець з рідкими зубцями. Дайте волоссю трохи відпочити перед розчісуванням, збризніть зачіску лаком для волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fgZnmftxQHE