Як зробити модну зачіску вдома.

Зачіска здатна перетворити зовнішність будь-якої жінки, а правильно підібрана зачіска може вигідно підкреслити її гідності і красу. Для того щоб зробити красиву і стильну зачіску, не обов'язково відвідувати стилістів і користуватися їх дорогими послугами. Ви цілком можете зробити ряд модних зачісок самостійно в домашніх умовах.
Інструкція
1
Ефектно і романтично на будь-якій жінці виглядають пишні локони. Зробити таку зачіску дуже просто - підготуйте гребінець з тонкою ручкою для виділення пасом, плойку, лак для укладання й гумку для волосся. За допомогою гумки зберіть волосся у хвіст на маківці, а потім нанесіть на них лак для укладання.
2
Пригладьте зачіску, а потім починайте виділяти з хвоста окремі прядки і накручуйте їх на плойку, обробляючи лаком. Продовжуйте накручувати на плойку залишилися пасма з хвоста, поки вся зачіска не буде готова. Збризніть кожен локон лаком, щоб посилити фіксацію.
3
Ще одна модна і універсальна зачіска, яка підійде для будь-якої події - це акуратний пучок волосся на потилиці. Волосся зачешіте гладко назад, сформувавши проділ, збризніть їх лаком і зберіть на потилиці в хвіст, який, у свою чергу, обробіть пінкою для укладання.
4
Скрутіть хвіст в щільний джгут і акуратно укладіть його навколо гумки в пучок. Закріпіть пучок за допомогою невидимок або декоративних шпильок. Прикрасьте пучок намистинами або квітами, якщо зачіска святкова, або залиште його гладким, якщо вирушаєте на ділову нараду.
5
Популярною є зачіска, що імітує ефект мокрого волосся. Зробити її можна за лічені хвилини - для цього вам знадобиться фен з насадкою-дифузором і мус для укладання. Зволожите волосся пульверизатором і нанесіть на них мус, а потім по черзі відокремлюйте пасма і м'яти їх долонями. Зім'яті пасма зафіксуйте і просушіть за допомогою дифузора. Готову зачіску збризніть лаком для фіксації.
6
Крім сучасних тенденцій, в моду повертаються зачіски в стилі ретро. Вигідно і незвично виглядає зачіска з піднятими на потилиці волоссям і чубчиком, прикрашена бантом або квітами. Коротке волосся збризніть мусом для укладання і зробіть на потилиці начісування, а довге волосся скрутіть в джгут і заколіть на потилиці «черепашкою».
7
Чубчик розчешіть і також зафіксуйте мусом для укладання. Вона може бути прямою або скошеної, а також чубок можна завити, щоб на її кінці утворився локон.