Як нарощувати нігті на форму.

Нарощування нігтів - простий і доступний спосіб подарувати собі красиві і акуратні нігті будь-якої довжини і будь-якого кольору, навіть якщо ваші власні нігті не є красивими і здоровими. Нарощування нігтів на формі - нескладний процес, результатом якого стають рівні й охайні нігті будь-якій зручній для вас або ваших клієнтів довжини.
Інструкція
1
Перед початком роботи обробіть руки антисептиком, а потім за допомогою спеціальної палички відсуньте кутикулу і зріжте її, якщо це необхідно. Поверхня нігтя обробіть пилкою, щоб надати їй шорсткість, а потім надіньте на ніготь форму, відповідну його розміром.
2
За допомогою праймера для гелю обробіть нігтьову пластину, після чого візьміть тонкий пензлик і нанесіть на ніготь гель, коректуючи довжину нового нігтя згідно з відмітками на одягненою на палець формі. Якщо ви нанесли зайвий гель, візьміть дерев'яну паличку і зніміть його, поки він не висох. Завдавши потрібну кількість гелю на нігті , помістіть руки в спеціальну камеру з ультрафіолетовою лампою, щоб прискорити затвердіння гелю.
3
Повторіть вищеописані кроки два-три рази, нарощуючи ніготь - додавайте новий гель, покриваючи не тільки сам ніготь, а й форму, поки не досягнете потрібної довжини майбутнього нігтя. Робіть шари гелю досить товстими і наносите його дуже уважно - стежте за тим, щоб гель не потрапив на шкіру, оскільки це викличе неприємні відчуття при сушінні під ультрафіолетовою лампою.
4
Нанесений на ніготь другий шар гелю повинен бути товстим, і руки необхідно тримати під лампою протягом 90 секунд. Коли гель затвердіє, зніміть зайве за допомогою спеціальної рідини, а потім доробіть форму нігтів за допомогою пилок і полірування.
5
Зробіть вільний край нігтя тонким, обпиляєте його, надаючи йому рівну і гладку форму. На готовий ніготь нанесіть фініш-гель, після чого просушіть руки під лампою протягом 1 хвилини. Зніміть липкий шар, що залишився після сушки, і покрийте нігті спеціальним блиском.