Як зробити мамі листівку на день народження. Листівки з днем ??народження своїми руками мамі.

День народження мами - дуже веселе свято. В цей день кожна дитина хоче якомога сильніше порадувати свого найближчої людини. А як відомо, найкращий подарунок - той, який зроблений своїми руками. Чому б не привітати маму в цей світлий день оригінальної листівкою власного виробництва? Ось те, що для цього потрібно.
Вам знадобиться
  • кольоровий або білий картон, кольоровий папір, ножиці, клей, декоративні прикраси: засушені квіти, красиві гудзики, стрічки, намистини, наклейки, а також все те, що виявиться у вас під рукою.
Інструкція
1
Визначтеся з розміром листівки. Ви можете зробити велику листівку, яка буде висіти на стіні або стояти на полиці з книгами або маленьку, яку ваша мама зможе зберігати в гаманці. Виріжте листівку з картону й зігніть її навпіл, тепер можна приступати до декорування.
2
Якщо ви вибрали білий картон, то можете покрити його красивою кольоровим папером, щоб листівка стала яскравіше. Якщо ж ви вибрали кольоровий картон, ви можете на кутах вирізати красиві візерунки або виколоти їх за допомогою фігурного діркопробивача, який продається у відділах магазину з канцтоварами.
3
Використовуйте всю вашу фантазію для оформлення обкладинки. Наклейте на неї засушені квіти, а кромку прикрасьте кольоровою стрічкою або зробіть зі стрічки бант і приклейте його в кут. Красивими наклейками з візерунками прикрасьте оборотну сторону листівки. Ви можете використовувати фольгу, зробивши з неї сніжинки, якщо у вашої мами день народження взимку, із золотої паперу можна вирізати знак зодіаку. В інтернеті можна знайти картинку з зображенням улюбленого тваринного або квітки вашої мами, а роздрукувавши, також приклеїти до обкладинки листівки.
4
Намалюйте портрет вашої мами або приклейте її фотографію. Можна знайти фотографію, на якій відображена вся родина або тільки ви з мамою. Великими літерами напишіть зверху «С днем народження!» Або «Коханій мамі».
5
Складіть вірш або знайдіть в інтернеті красиве привітання з днем народження для мами. Напишіть його красивою ручкою і великими буквами або роздрукуйте на аркуші паперу і прикріпіть до листівки за допомогою двостороннього скотчу.
6
Не бійтеся експериментувати: спробуйте зробити кілька листівок, а з них вибрати кращу або зробити кілька заготовок, розташувавши всі частини на листівці, але не приклеюючи їх і залишити лише те, що вам сподобається найбільше.
7
Не забудьте поставити свій підпис і дату, коли була зроблена ця листівка, мамі буде дуже приємно через багато років, переглядаючи всі подаровані раніше подарунки згадати цей день і то, коли був зроблений цей подарунок.